reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

kolorowych_snów

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2023
Postów
29
Mam bardzo dziwną sytuacje, zrobiłam dziś 3 testy z porannego moczu (10dpo) . Pierwszy byl paskowy z rosmanna i pokazal cień cienia,za chwila zrobiłam pink strumieniowy i po minucie tez był cień cienia,nawet nie trzeba bylo pod swiatło czy pod katem patrzeć i trzeci też pink strumieniowy tez cień cienia różowy pasek sie zrobił bardzo blady ale widoczny bez wytrzeszczania oczu 🤪 więc myśle sobie trzy testy coś tam wyczuły ... delikatnie ale jednak więc skocze na betę, a wynik bety <1,2 😵‍💫 serio nie wiem w takim razie jakim cudem testy coś pokazały w tym jeden innej firmy. Poradzcie coś, rano znowu robie testy ale entuzjazm mój spadł do zera . Wrzuce fotkę , na żywo było lepiej ciut widać nie mogłam złapać ostrosci
 

Załączniki

  • 20240226_091036.jpg
    20240226_091036.jpg
    550,7 KB · Wyświetleń: 1 216
  • 20240226_092016.jpg
    20240226_092016.jpg
    525,3 KB · Wyświetleń: 438
reklama
Mam bardzo dziwną sytuacje, zrobiłam dziś 3 testy z porannego moczu (10dpo) . Pierwszy byl paskowy z rosmanna i pokazal cień cienia,za chwila zrobiłam pink strumieniowy i po minucie tez był cień cienia,nawet nie trzeba bylo pod swiatło czy pod katem patrzeć i trzeci też pink strumieniowy tez cień cienia różowy pasek sie zrobił bardzo blady ale widoczny bez wytrzeszczania oczu 🤪 więc myśle sobie trzy testy coś tam wyczuły ... delikatnie ale jednak więc skocze na betę, a wynik bety <1,2 😵‍💫 serio nie wiem w takim razie jakim cudem testy coś pokazały w tym jeden innej firmy. Poradzcie coś, rano znowu robie testy ale entuzjazm mój spadł do zera . Wrzuce fotkę , na żywo było lepiej ciut widać nie mogłam złapać ostrosci
Jak dla mnie na tych testach nic nie widać.
 
reklama
Ale betę masz negatywną. Po co robisz te testy? Jeżeli Ty coś tam widzisz to idź na betę jeszcze raz. Psychiatra tutaj nic nie pomoże. Już raczej okulista.
Robie bo chcę i mogę 😉 beta jest ujemna a testy są pozytywne więc albo testy sie mylą albo labolatorium 🤷‍♀️ dziś już nie będę robić bety, zrobie jutro jeszcze dwa testy rano, jak wyjdą znowu mocniejsze to pojade do innego labolatorium na bete
 
Do góry