reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie USG

KateK27

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2021
Postów
15
Witajcie jestem tu nowa.jak wynika z obliczeń jestem w 6 tygodniu ciąży.Dwa dni temu byłam u ginekologa który stwierdził ciąże.Jednak nie pokazał mi płodu jego badanie było szybkie i niewyraźne stwierdził że to jeszcze wcześnie i kazał przyjść za 10 dni.Bardzo się boje ponieważ naczyrałam się że w tym czasie wyraźnie powinien być zarysowany płud i bez problemu powinno być go widać nie wiem co robić czy zmienić lekarza czy czekać na następną wizytę do mojego pytania dołączam zdjęcie z usg
 

Załączniki

  • Screenshot_20210730-211051_Messenger.jpg
    Screenshot_20210730-211051_Messenger.jpg
    105,4 KB · Wyświetleń: 542
reklama
Ja też uważam że powinnaś zasięgnąć jeszcze jednej opini.Ja jestem wdową mój mąż zmarł nagle i bardzo młodo doczekalismy się trójki wspaniałych dzieci od jakiś 3 lat jestem z cudownym mężczyzno który jest ode mnie młodszy ale za to jest bardzo dojrzały i odpowiedzialny a moje dzieci odrazu go zaakceptowały bardzo chcemy mieć wspólne dziecko ja juz mam te trzydzieści pare lat i dopiero po roku starań udało się nam w końcu osiągnąć cel więc też bardzo mi zależy na tym żeby w środku pojawiło się wkońcu bijące serduszko w moim wieku ponowne zajście w ciążę nie będzie takie proste.
 
reklama
Chciałabym się poradzić was dziewczyny jeszcze w jednej sprawie.Chodzi o dolegliwości ciążowe w poprzednich ciążach jak dobrze pamiętam miałam wymioty przynajmniej w dwóch pierwszych.Teraz jest inaczej nie wymiotuje mam tylko dziwne uczucie podbijania po posiłkach mam zawroty głowy i uczucie goraca z pieczeniem w piersiach i niżejciągle bym spała i mam skoki nastrojów ale wymiotów odrzucania od zapachów nic.Czy któraś z was przechodziła począdki ciąży podobnie lub całkowicie bezobjawowo
 
Chciałabym się poradzić was dziewczyny jeszcze w jednej sprawie.Chodzi o dolegliwości ciążowe w poprzednich ciążach jak dobrze pamiętam miałam wymioty przynajmniej w dwóch pierwszych.Teraz jest inaczej nie wymiotuje mam tylko dziwne uczucie podbijania po posiłkach mam zawroty głowy i uczucie goraca z pieczeniem w piersiach i niżejciągle bym spała i mam skoki nastrojów ale wymiotów odrzucania od zapachów nic.Czy któraś z was przechodziła począdki ciąży podobnie lub całkowicie bezobjawowo
Tak, ja w pierwszej ciazy wogóle nie czułam, że jestem.. Żadne wymioty, itp.
Teraz zapowiada się podobnie, ale to dopiero początek.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ponownie jakiś czas temu pisałam że słabo widać płód i boję się że to ciąża bezzarodkowa.Nobi stało się najgorsze dzisiaj byłam u lekarza niestety prawdopodobnie będę musiała iść na zabieg nie widać bijącego serduszka jeszcze kazał mi przyjść do siebie do gabinetu żeby potwierdzić to na lepszym sprzęcie ale nie kazał robić sobie nadziei jestem załamana a łzy cisną mi się do oczu tak bardzo chciałam tego dziecka
 
Czesc.Jestem tu od kilku dni i napisalam podobny temat do TwojegoTez jestem 6tyg.Pan doktor który badał mnie prywatnie zlokalizował tylko pęcherzyk.Potem mialam badanie u swojej pani doktor po tygodniu,ale przyjęła mnie inna lekarka w zastępstwie tylko ze z nią miałam spiecie ale to inny temat zbadała mnie szybko i niedokładnie i powiedziała ze obraz niewyraźny płodu itp i dala skierowanie do szpitala mysle że specjalnie to zrobiła by mnie zdenerwować i by mnie od haczyk.Miałyśmy ostra wymianę zdań powiedziala ze mnie nie przyjmie na wizytę bo mam krotkie slodenkiPierwszy raz się spotkalam z czym takim.Dziewczyny na forum pisały mi ze przykro im jak mnie potraktowala i że nie mam się przejmować i poradziły że mam poczekac bo u nich zarodek pokazał się w 7 i 8 tyg i że mam byc cierpliwa.Jutro idę z polecenia kolezanki to superr specjalisty i dowiem się więcej.Takze mysle ze po prostu czas pokaze nam...Bądźmy dobrej mysli.Ściskam ciepło.
 
Hej co u ciebie i jak się czujesz.Pisałysmy ostatnio ze sobą na forum.Jacyeż byłam dzisiaj na wizycie i okazało się że prawdopodobnie też będę miała zabieg nie widać bijącego serduszka lekarz dokładnie zbadał ale kazał mi przyjść jeszcze do siebie i sprawdzi na lepszym sprzęcie jednak nie kazał sobie robić nadzieii.Odezwij się proszę jak to zniosłaś bo ja chyba zwariuje łzy same mi się cisną do oczu.
 
Do góry