reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

reklama
Syla świetny pomysł z tymi badaniami, ale strasznie ich duzo, ja teraz czekam na pierwsza@ potem jeszcze USG i zaczynam robic badania, jakie badania powinnam zrobić w pierwszej kolejności?
 
Weszłam właśnie na strone urogin.pl i nie wiem jaki mam zamówić test, na stronie jest napisane że dla kobiet, które chcą zajśc w ciążę odpowiedni będzie test Pronatal. Ale są trzy rodzaje tego testu : I, II i III i nie wiem który wybrać. Jak wiecie cos na ten temat to napiszcie.
Czy wy zamawiałyscie ten test przez internet czy robiłyscie od razu w gabinecie?
 
witam was ja tez poronilam, w sumie calkiem niedawno(2tyg temu),
czytalam o tych wszystkich badaniach i szczerze wam powiem ze mnie to przeraza. nie wiem ktore trzeba robic pierwsze a ktore pozniej i w jakim czasie od poronienia.ja bede w Polsce dopiero za jakies 4-5tyg i tam zaczne robic badania bo w anglii moge sobie o nich pomarzyc.
nie wiem czy to odpowiedni czas. kompletnie nie wiem jak sie za to zabrac.
 
Moja cytomegalia nadal na poziomie ponad 11tys.
mój gin ma zamówić urogin i ma mi go zrobić, mówi że warto, nie wiem..
teraz na wizycie zrobiłam cytologię i usg piersi.
i nie wiem co dalej...
 
reklama
Do góry