reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
Wczorajszy dzień stał się najszczęśliwszym dniem na świecie o godz 9.07 na świat przyszła moja ukochana kruszynka z waga 3830 i 56 długa ❤️
 

Załączniki

  • IMG_2789.jpeg
    IMG_2789.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 71
Cześć Dziewczyny ☺️
Co tam u Was słychać ?
Hej u nas wspaniale☺️malutka ma już 1,5 miesiąca ( jak ten czas szybko leci)☺️dopiero co wydaje się, że zaszłam w ciąże a tu już nasze szczęście z nami. Marysia zdrowa (borykamy się jedynie z delikatnymi kolkami)rośniemy jak na drożdżach ❤️

A jak u was dziewczyny? 😘
 
Hej u nas wspaniale☺️malutka ma już 1,5 miesiąca ( jak ten czas szybko leci)☺️dopiero co wydaje się, że zaszłam w ciąże a tu już nasze szczęście z nami. Marysia zdrowa (borykamy się jedynie z delikatnymi kolkami)rośniemy jak na drożdżach ❤️

A jak u was dziewczyny? 😘
U nas 4 miesiące, Antoś ładnie śpi, dużo się uśmiecha i gaworzy, uwielbia leżeć na brzuszku i powoli się przewraca a teraz ma etap badania swoich stópek i ich smakowania👶 🙈 niewiarygodne jak ten czas leci ! Rok temu wykonywałam pierwsze badania HCG i przez długi czas nie mogłam uwierzyć że się udało a dziś mam już takiego dużego bobasa 6,5 kg i 70 cm !!
 
Hej dziewczyny tak sobie leżę z malutką i pomyślałam sobie co tam u was się dzieje ? ☺️ jak maleństwa się chowają no i jak wam mamom mija ten najpiękniejszy okres w życiu?☺️

Pozostałe przyszłe mamy czy każdej udało ukończyć się tą długa drogę szczęśliwie ?

A co u nas? Marysia skończyła 4 miesiące ☺️jest przeurocza i co najwspanialsze Aniołek 👼 i to dosłownie. Bardzo grzeczna chociaż wiadomo jak to kobietka swoje humorki też ma ale bardzo rzadko 😀 nikt poza mamą się nie liczy… nie wiem czy to dobrze ale na razie ten fakt mnie cieszy bo budujemy mocną więź między sobą. Każdego dnia jej uśmiech wynagradza mi tą ciężką walkę, ból, łzy gdy nie wszystko szło po naszej myśli aby była z nami na świecie

Od stycznia ruszamy do kliniki z kolejną próbą aby Marysia miała rodzeństwo 😀
 
reklama
Hej dziewczyny tak sobie leżę z malutką i pomyślałam sobie co tam u was się dzieje ? ☺️ jak maleństwa się chowają no i jak wam mamom mija ten najpiękniejszy okres w życiu?☺️

Pozostałe przyszłe mamy czy każdej udało ukończyć się tą długa drogę szczęśliwie ?

A co u nas? Marysia skończyła 4 miesiące ☺️jest przeurocza i co najwspanialsze Aniołek 👼 i to dosłownie. Bardzo grzeczna chociaż wiadomo jak to kobietka swoje humorki też ma ale bardzo rzadko 😀 nikt poza mamą się nie liczy… nie wiem czy to dobrze ale na razie ten fakt mnie cieszy bo budujemy mocną więź między sobą. Każdego dnia jej uśmiech wynagradza mi tą ciężką walkę, ból, łzy gdy nie wszystko szło po naszej myśli aby była z nami na świecie

Od stycznia ruszamy do kliniki z kolejną próbą aby Marysia miała rodzeństwo 😀
O super !! Trzymam kciuki za powodzenie 😍 Nasz Antoni ma już 7 miesięcy jest radosnym chłopcem który lubi podróże 👶niewiarygodne jak ten czas leci, kurczę zaraz trzeba będzie wracać do pracy 😔 Właśnie dziś z mężem wspominaliśmy patrząc na naszego synka całą tę walkę aby się pojawił...tyle łez, stresu, rozpaczy a teraz tak sobie tutaj leży i śmieje się do nas...na rodzeństwo chwilkę poczeka chce na pół roku chociaż wrócić do pracy a potem rozpoczniemy starania będzie to w okolicach września.

Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny 😘😘😘 Ps. Kiedyś cofnęłam się do początku tego forum a czytając to prawie ryczalam bo to trochę jak taki pamiętnik.
 
Do góry