reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

U nas chwilowo bez zmian... Do 3 procedury chyba przystąpimy dopiero z początkiem roku :)
Na razie z każdym miesiącem robie jakieś pojedyncze badania i tyle.
U nas było podobnie po 3 nieudanej próbie na pół roku odpuściliśmy. Nie wiem może to był błąd ale chciałam dojść chwile do siebie i na spokojnie się przebadać. Dobijały mnie informacje, ze znajomi zostają rodzicami a my nie możemy.
Przyszedł odpowiedni czas i podeszliśmy po raz kolejny i za drugim ( od początku walki za 5) udało się przy podaniu dwóch zarodków. Nasze wyniki a zwłaszcza partnera zmieniły się o 360 stopni nawet lekarz nie mogl się nadziwić 😀
Teraz po upływie czasu wiem, ze warto walczyć chociaż ta droga nie była łatwa.
Odliczamy czas aż spotkamy się z nasza ukochana Marysią❤️75 dni❤️
 
reklama
I jak tam dziewczyny?
Hej hej, u mnie bez, zmian czekam na termin bo pod koniec maja czeka mnie 3cia laparoskopia mam torbiel na jajniku trzeba usunąć i przy okazji zrobi mi drożność jajowodu . Oczywiście termin na NFZ czekam od lutego , a jeszcze patrzę w aplikacje a okres mam mieć w tym czasie i muszę skonsultować się z lekarzem i przełożyć mam nadzieję, że znów nie będę czekać parę mies 🧐
 
Dziewczyny które już urodziły. Jak tam było z ruchami waszych maleństw.
Jestem w 33 tygodniu i mała dzisiaj mało aktywna jest. Lekarz nie odbiera, położna tez nie i nie wiem co robić… jechać do szpitala czy dac jej jeszcze szanse, ze da mamie kopniaki
 
Dziewczyny które już urodziły. Jak tam było z ruchami waszych maleństw.
Jestem w 33 tygodniu i mała dzisiaj mało aktywna jest. Lekarz nie odbiera, położna tez nie i nie wiem co robić… jechać do szpitala czy dac jej jeszcze szanse, ze da mamie kopniaki
Hej i jak tam?
Pod koniec mój maluszek też się mało ruszał i też raz w związku z tym byłam w szpitalu bo się wystraszyłam że nie czuję jego ruchów na szczęście wszystko było dobrze no Panie w szpitalu nie do końca były zadowolone z mojej późnej wizyty ale miałam to w nosie bo ja się przynajmniej uspokoiłam ☺️
 
Hej i jak tam?
Pod koniec mój maluszek też się mało ruszał i też raz w związku z tym byłam w szpitalu bo się wystraszyłam że nie czuję jego ruchów na szczęście wszystko było dobrze no Panie w szpitalu nie do końca były zadowolone z mojej późnej wizyty ale miałam to w nosie bo ja się przynajmniej uspokoiłam ☺️
No ja właśnie leżę w szpitalu na obserwacji ale podobnie jak u Ciebie to tylko moja panika wszystko jest w porządku😀mała jakby poczuła, ze jest w bezpiecznym miejscu i daje mamie o sobie znać ❤️
 
Hej dziewczyny 🙂
Z małym opóźnieniem ale witamy się 🙂
Jestem Wiktoria i pojawiłam się na świecie 23.03.2023
Mamusią urodziła mnie przez CC po dwudniowym nieudanym wywoływaniu porodu bo postanowiłam ulokować się wysoko w brzuszku mimo że to był już 41+2 ale wszystko z nami w porządku 🙂 od tygodnia jesteśmy w domu i nie możemy się sobą nacieszyć 🙂

Dziewczyny! ♥ Z całego serca życzę Wam i wierzę że i Wam się uda ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20230401_095154.jpg
    IMG_20230401_095154.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 97
Hej dziewczyny 🙂
Z małym opóźnieniem ale witamy się 🙂
Jestem Wiktoria i pojawiłam się na świecie 23.03.2023
Mamusią urodziła mnie przez CC po dwudniowym nieudanym wywoływaniu porodu bo postanowiłam ulokować się wysoko w brzuszku mimo że to był już 41+2 ale wszystko z nami w porządku 🙂 od tygodnia jesteśmy w domu i nie możemy się sobą nacieszyć 🙂

Dziewczyny! ♥ Z całego serca życzę Wam i wierzę że i Wam się uda ♥️
Gratulacje ❤️ dużo zdrówka dla Was ❤️
 
Hej dziewczyny 🙂
Z małym opóźnieniem ale witamy się 🙂
Jestem Wiktoria i pojawiłam się na świecie 23.03.2023
Mamusią urodziła mnie przez CC po dwudniowym nieudanym wywoływaniu porodu bo postanowiłam ulokować się wysoko w brzuszku mimo że to był już 41+2 ale wszystko z nami w porządku 🙂 od tygodnia jesteśmy w domu i nie możemy się sobą nacieszyć 🙂

Dziewczyny! ♥ Z całego serca życzę Wam i wierzę że i Wam się uda ♥️
Gratulacje🥰🥰🥰dużo zdrowia dla was❤️
 
reklama
Hej i jak tam?
Pod koniec mój maluszek też się mało ruszał i też raz w związku z tym byłam w szpitalu bo się wystraszyłam że nie czuję jego ruchów na szczęście wszystko było dobrze no Panie w szpitalu nie do końca były zadowolone z mojej późnej wizyty ale miałam to w nosie bo ja się przynajmniej uspokoiłam ☺️

No ja właśnie leżę w szpitalu na obserwacji ale podobnie jak u Ciebie to tylko moja panika wszystko jest w porządku😀mała jakby poczuła, ze jest w bezpiecznym miejscu i daje mamie o sobie znać ❤️
To super że wszystko jest w porządku ❤️ Odpoczywaj i wysypiaj się na zapas 🙈🤣
 
Do góry