reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

Dziękujemy 😘 czujemy się świetnie i już marzymy o domku ☺️ Warto wierzyć i walczyć do końca by potem nie żałować że się czegoś nie zrobiło, bywało ciężko, rozpacz, łzy ale warto bo cuda się zdarzają!!
 
reklama
Dziewczyny ❤️ Dziękuję wam bardzo że mogłam przez całą procedurę i ciążę przejść razem z Wami 😍
Mam swój cud, maleńki Antek 2880 i 52 cm do Kochania ❤️ Teraz z perspektywy czasu to całe in vitro to pikuś w porównaniu do porodu 🤣🤣🤣
Gratuluję 🎊
Wszystkiego dobrego i zdrówka dla Was 😘 ♥️
Ale ten czas zleciał 🙈 ♥️

Moja malutka póki co się nie spieszy 😂
Jeśli w ciągu tygodnia nie postanowi sama wyjść to w piątek 10.03 mam się wstawić do szpitala 🙈
Po cichu liczę że sama zdecyduje się wyjść 🤣
 
Ja dzisiaj się dowiem ile zarodków dotrwało do blastocystek, trzymajcie kciuki żeby coś tam ładnego urosło…a jak cos bedzie to potem „tylko” 4 tygodnie czekania na badania genetyczne…
 
Hej Witaj na naszym statku dążenia do spełnienia największego marzenia ✊ trzymam kciuki.
Dziękuję😘 Dzwonili z labu, 3 zarodki są dojrzałe i im robią dziś biopsje i do badania a z dwoma czekają do jutra bo są trochę wolniejsze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, mam 39 lat i myślałam ze w moim wieku to jeden zarodek będzie cudem🙈
 
Gratuluję 🎊
Wszystkiego dobrego i zdrówka dla Was 😘 ♥️
Ale ten czas zleciał 🙈 ♥️

Moja malutka póki co się nie spieszy 😂
Jeśli w ciągu tygodnia nie postanowi sama wyjść to w piątek 10.03 mam się wstawić do szpitala 🙈
Po cichu liczę że sama zdecyduje się wyjść 🤣
To prawda aż trudno w to uwierzyć... trochę brakuje tych kopniaków w brzuszku 🤣 Trzymam kciuki żeby malutka sama wyszła i szczęśliwego rozwiązania ❤️
 
Dziękuję😘 Dzwonili z labu, 3 zarodki są dojrzałe i im robią dziś biopsje i do badania a z dwoma czekają do jutra bo są trochę wolniejsze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, mam 39 lat i myślałam ze w moim wieku to jeden zarodek będzie cudem🙈
Super świetna wiadomość ☺️ Trzymamy dalej kciuki ❤️
 
reklama
Do góry