reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

B e c i k o w e !!!

Renee my też załatwialiśmy wszystko w drugim tygodniu po urodzeniu. I co o dziwo to pieniązki z PZU (też mamy to ubezpieczenie) były na koncie już za dwa dni po złożeniu wniosku a na to becikowe trzeba u nas tyle czekać. Ale co sie odwlecze to nie uciecze :-D .
 
reklama
Agamamaani Ty jesteś z warszawy prawda? Czy nam przypadkiem nie przysługuje podwójne becikowe? jeszcze od urzędu miasta? Coś mi się tak kołacze po głowie...
 
też coś o tym słyszałam,że w Warszawie urzad miasta miał coś wypłacić.ale ostatnio jak byłam w szpitalu, to się dowiedziałam od jednej z sióstr że nasz kochany rząd już becikowe zabrał.a ile w tym prawdy to nie mam pojęcia.nic takiego wcześnie do mnie nie dotarło.
 
Dziewczynki ale przeciez becikowe (jedno i drugie) to wypłacaja z urzedu miasta -MOPS (przynajmniej u nas, a nie mieszkam w Warszawie). A z tym cofnięciem becikowego to minister Gilowska tak zapowiedziała ale to chyba dotyczy przyszłorocznego budżetu państwa więc tym, które urodzą do końca roku powinni wypłacać.
 
reklama
Naprewdę po to dla każdego też idzie się do MOPSu?W przyszłym tygodniu będę miała już pesel i chciałabym iśc złożyc wniosek.
 
Do góry