reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

B e c i k o w e !!!

reklama
Wczoraj dostalam postanowienie,ze przyznano mi 2gie becikowe i zasilek dlaq samotnych i rodzinny,hurra! :-D Wszystko mi wyrownaja od 1 wrzesnia,bo we wrzesniu sie zglosilam,a potwierdzenie zlozylam tydzien temu. ;-) Kasiorka ma byc w przyszlym tygodniu. :-D
 
SUPERRRRRR agutko ciesze sie razem z tobą :))))) ja w koncu uzyskalam pesel caly miesiac czekania i teraz zlozylam wniosek o becikowe mam dostac do konca listopada wiec znowu poczekam; moze akurat do chrzcin dostane :>
 
a my już wydaliśmy becikowe.. na oplacenie ubezpieczenia samochodu za rok z góry Frankowi jakoś postaram się jakoś inaczej to zrekompensować..
 
Dzikusko,dziekuje Kochana. :-D :-*
Ja te pieniazki wydaje na Zuzanke - poki moge. ;-) Nie chce Jej niczego odmawaic. :-) Rozumiecie. :-D Dzis np. kupilysmy przesliczny komplecik - czapeczke i szaliczek za 30zl,ale warto bylo. ;-) Dla Mojej Gwiazdeczki wszystko! :-D Sobie tam moze jakas drobnostke kupilam. ;-) Na szczepienia tez z checia bym te pieniazki wydala,ale niestety... To nie na moja kieszen. :-( Co innego,jakbym miala jakis dochod,ehhh... :baffled:
Dobrze,ze u Nas nie trzeba czekac na przyjscie peselu,tylko wszystko mozna zalatwic bez tego. :-D Inaczej,to ja nie wiem,jakbym sobie miala z kasa poradzic. :baffled:
 
A ja dzisiaj dostalam na konto drugi tysiac,rodzinne za wrzesien i pazdziernik,no i zasilek dla samotnej mamuski tez za wrzesien i pazdziernik,hurra! :-D Teraz 17 kolejne rodzinne i zasilek - juz za listopad. ;-)
 
reklama
Agutko fajowo jak tak kasa spływa.
Ja jutro jade po drugie becikowe. W poniedziałek było pierwsze a wczoraj wpłyneła na konto moja wypłata (macierzyński) a dziś wypłata męża. Ale jesteśmy bogaci :-D. I jeszcze dwójkę dzieci w domu mamy :-D . Bo podobno dzieci i pieniędzy nigdy dość :-D .
 
Do góry