reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

bardzo proszę o pomoc kobitki:tak: moja córeczka ma 3 mce, od 3 dni ma dziwne liszaje oraz drobne wodniste krosteczki na łokciach i kolanach (ale nie w zgięciach) do tego lekką wysypkę ba brzuszku. Buźka na skroniach i policzkach szorstka, zaczerwieniona, chropwata, delikatne krosteczki. Mała trze buziolka w nocy. Powiedzcie mi czy to może być azs???? mała jest uczulona na białko krowie, jest na bebilonie pepti, myslalam ze to skaza białkowa tak wygląda, ale jak jej wysypało łokcie i kolanka to się zaniepokoilam nie na żarty:-(
 
reklama
Zapraszam na kolejne spotkanie dotyczące powołania Stowarzyszenia, którego celem nadrzędnym jest zrzeszanie osób chorych na AZS oraz rodziców dzieci u których stwierdzono tę chorobę.

Wstępnie proponuję Warszawę, 17 listopada w godzinach popołudniowych, np. 16.00

Podczas spotkania chcemy przedyskutować ustalone wcześniej, kluczowe kwestie dot. Stowarzyszenia, takie jak:

·uznanie atopii za chorobę przewlekłą
·stworzenie i prowadzenie serwisu internetowego, na którym będzie można znaleźć informacje nt.: AZS, działalności Stowarzyszenia, itp.
·organizowanie szkoleń dla rodziców i opiekunów z zakresu opieki nad dziećmi chorymi na AZS, miejsca spotkań, podczas których
chorzy na AZS i ich opiekunowie będą mogli wymieniać się doświadczeniami, poradami i porozmawiać z psychologiem, dietetykiem, alergologiem, dermatologiem
·rozpowszechnianie plakatów, ulotek, folderów informacyjnych oraz wydanie książki z przepisami kulinarnymi przeznaczonymi dla chorych na AZS

Podczas spotkania chcemy doprecyzować cele, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz ustalić priorytety w działaniach.

Dokładne miejsce spotkania w Warszawie nie jest jeszcze określone. Zależy ono od ilości osób, które potwierdzą swoje przybycie, dlatego bardzo proszę o potwierdzenie przybycia na PW oraz informację czy przyprowadzisz kolejnych zainteresowanych. Zapraszam! :-)
 
kochani rewelka jestem taka szczęsliwa ,że az zalogowałam sie i postanwiłam z wami tym sie podzielic.od kilku lat choruje na azsmam problem z twarzą,chodziłam do dermatolog i przepisywała mi protopik nawet nie wiedziałam ze to steryd jak sie o tym dowiedziałam byłam wsciekła,że pozwoliła mi na to zebym smarowała twrz tym dzidostwem przez 3 lata wyobrazacie sobie... natychmiast odstawiłam to od razu moja twarz zrobiła sie jak skorupasucha ,łuszcząca sie i czerwona szooook,ale powiedziałm sobie ze juz nie siegne po sterydy...polecam ALANTAN PLUS to jest krem stosowac miejscowo po 3 dnisch smarowania znaczna zmiana
dzis juz mam piekna twarz mi to pomogło na pewno nie szkodzi tylko pielegnuje skórę,na prawde spróbijcie kosztuje jedyne 7 zł,kazda skóra jest inna nie gwarantuje ,że akurat wszystkim pomogło,ale ja juz próbowałm wszelkich kremów balsamów zelów od atopi i nic...i nie stosujcie sterydów to tylko pogarsza sprawę skóra moja jest przez nie tak cienka i wszyskie naczynka widac odradzam..pozdr.
 
Proszę uważać,bo Elocom to silna maśc sterydowa.:no:
Oczywiście jednorazowe zastosowanie nie powinno dawać żadnych skutków ubocznych,ale dłuższe smarowanie owszem.
:baffled:
Proszę poczytać w internecie,jest mnóstwo inforamacji o posterydowych powikłaniach....

Podstawowy problem jest taki, ze organizm dosc szybko przyzwyczaja sie i uodparnia na sterydy. Wtedy juz kaplica. Elocom nadaje sie na krotkie kuracje 3-5 dni miejscowo, potem tylko srodki nawilzajace i natluszczajace. Pozdawiam.
 
Przypominam, że już we wtorek, 17/11/09, o godzinie 16.00 organizujemy spotkanie wszystkich zainteresowanych powstaniem Stowarzyszenia AZS. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w sali F Warszawskiego Domu Technika (ul. Czackiego 3/5). Zapraszam wszystkich chętnych!
 
Przypominam, że już we wtorek, 17/11/09, o godzinie 16.00 organizujemy spotkanie wszystkich zainteresowanych powstaniem Stowarzyszenia AZS. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w sali F Warszawskiego Domu Technika (ul. Czackiego 3/5). Zapraszam wszystkich chętnych!
 
Witam.
Nie mam doświadczenia w wypowiadaniu się na forach :( Właściwie to jest to mój pierwszy raz ;) Dziewczyny, piszę gdyż właśnie dowiedziałam się, że moja 3-miesięczna córeczka ma AZS. Jestem załamana, gdyż od urodzenia były problemy z alergią. Reagowała układem trawiennym a teraz jeszcze i skórą. Jeśli jest ktoś bardziej doświadczony niż ja albo równie osamotniony to chętnie nawiąże z nim kontakt. Zawsze razem raźniej :)). Co prawda mieszkam w Krakowie ale zapraszam wszystkie mamy - teraz i w przyszłości :)) Podaję swoje gg 4570016. Najczęściej jestem obecna, choć na statusie niewidocznym.
 
reklama
Mam dla Was dobrą wiadomość... te dolegliwości można wyleczyć w 100%... przez 12 lat cierpiałem na dolegliwości skórne, swędząca, pękająca sucha skóra z tendencjami do przetłuszczania się (nie wiem, jak to możliwe, ale ja tak miałem)... do tego miałem alergię i astmę... przez ten cały czas chodziłem od specjalisty do specjalisty, podejrzenia i leczenia pod różnymi kątami: łuszczyca, egzema, alergia, astma, łojototkowe/atopowe zapalenie skóry, trądzik... i żadnej poprawy.

Lecz ostatnim czasy odkryłem coś wspaniałego, co mi pomogło przezwyciężyć te dolegliwości. Nazywa się to MMS (Miracle Mineral Suplement) (to nie jest żadna reklama, to nie jest produkt farmaceutyczny czy przemysłowy)... stosuje się to zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie (a najlepiej zewnętrznie i wewnętrznie)... oto kilka bardzo treściwych stron o MMS:

streszczenie ksiazki o MMS
Lek na miar
 
Do góry