reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

reklama
Ja używam wyłącznie mielonego kminku i to z przyczyny takiej, że całego kmniku nienawidzę całą sobą i wyczuję wszędzie,
a mielony mi... smakuje :-)
 
ivka to tak jak ja:-D:-D:-D całego kminku nie zdzierżę za żadne skarby, jak cała moja rodzinka zreszta, za to mielony stosuję i nikt nie wyczuwa a mi nawet smakuje:tak:;-):-D
 
U mnie lubia caly kminek .Taki urok mej rodzinki za to zup nie mielonych starszaki nie lubia wiec jemy jak niemowleta i male dzieci.:wściekła/y:
 
Witam,

Dzieki za szczegoly dot. kminku. Chcialam jeszcze dopytac o picie herbaty imbirowki i TLI, TLAI, TLACI. W jakiej porze powinnam pic imbirowke, i czy musze rygorystycznie przestrzegac czasu dot. picia pozostalych herbat bo jest trudno mi sie wstrzelic w chwile gdzie jestem 0,5 godz przed lub 1,5 godz. po posilku. Ja poprostu czesto jem. Mam jeszcze pytanie odnosnie owocow. Czy moge jesc banany, slodkie winogrona oraz jablka. Do tej pory to jadlam je codziennie.

Pozdrawiam
 
Wypowiedz Izy kopiuje z gazeta forum

Ja rowniez z calego serca polecam zywienie wg PP, jestem szczśliwym
czlowiekiem, matką i kobietą. Na zywieniu jestem juz rok czasu,
wyleczylam siebie z wielu chorob, jak przewlekły katar, potworne
bóle wątroby ( dzięki mojej wspólokatorce lambii ), ciągłe biegunki
itd... Mojego 1,5 rocznego synka wyleczylam z gronkowca na skórze,
nawracających katarkow, dusznosci, candidy, robali i moglabym tak
wymieniac bez konca. Wiem ze jeszcze dluga droga aby ''wyleczyc''
nasze chore ciala, ale najwazniejsze , ze sięgnęlam po ksiazki Pani
Ani i dzieki Niej jestem naprawde szczęśliwa !!!
Polecam ksiązki a zarazem życze wiele wytrwalosci i cierpliwosci
wszyskim mamom. I uwierzcie, ze nikt Wam nie pomoże (
nawet ''najlepsi '' lekarze ) , kiedy same nie weźmiecie sie do
pracy !
A Squomage jest jak dobry anioł, dziękuję Jej za wskazówki i
pomoc
smile.gif
))
Powodzenia !!!
 
Witam,
Dzieki Squomage za wskazowki, widzilam tez twoj post na forum AC. Mam jeszcze pytanie odnosnie ostrozewa jak go przygotuje w ilosci 3-4l do calosc wlewam do kapieli? Wczoraj wykapalam corcie pierwszy raz ale nie wlalam calego gara tylko polowe (balam sie) a reszte dolalam wody z kranu. Dzis miala bardziej wysuszona skore w miejscach zaczrwienionych tj. lokcie, pod kolanami na szyi i dekolcie oraz na wewnetrznej stronie ud. Czy to jest normalna reakcja na kapiele w ostrozewie? Chcialabym sie rowniez zapytac czy moge jej podawac gotowane lub pieczone w piekarniku slodkie jablko np. z dodatkiem cynamonu?

Pozdrawiam
 
Najdziutu cos ty sie na te owoce tak uparla?;-)Narazie nie zadnych owocy chyba ze chcesz doswiadczyc spotegowania yin w organizmie swego dziecka a yin malo nie ma skoro pluca na skore wywalaja.Ostrozen wysusza trzeba posmarowac po kapieli dziecko ale tez ma dzialanie antyseptyczne i oczyszczajace a takze gojace.Dobrze robi-natury sie nie boj i spokojnie wlewaj caly gar do kapieli jak dziecko bedzie starsze bedziesz samym wywarem polewac po kapieli.
 
reklama
Squomage,
Moja corcia ma duzo yin bo przez jej 4 piewrsze miesiace pilam wode niegazowana po 1,5 l dziennie. To byl blad. Uparlam sie na owoce bo myslalam ze jesli je ugotuje lub upieke w piekarniku to bedzie ok. Oczywiscie po kapieli posmarowalam ja tym kremem ktory polecalas. Czy rano po drugim sniadaniu tak ok 10-11 godz. to dobry czas na imbirowke?

Pozdrawiam
 
Do góry