reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
A z moich,to tak zamiast czajnika elektrycznego mam zwykły-koszt zuzycia pradu sie zmniejszył....
a wode gotuje tyle ile potrzeba,,nie cąły czajnik(jak to moja siora robi)...
Zarowki mam energooszczedne-zamist zwykłych...
Swiatla zamiast duze na caly pokoj,lampka mala z 25 wat a nie z 60 czy 100wat...
Pralki nie wlaczam jesli mam 1 czy 2 3 rzeczy...piore recznie....
 
reklama
Cześć Ewcia81 :-)naprawde super rady o nie których wiedziałam, ale w kryzysie warto sobie przypomnieć i zacząć stosować:tak:.Jeśli znasz ich więcej to pisz bedziesz moją skarbnicą wiedzy i ratunkiem na kryzys.pozdrawiam ;-)
 

Załączniki

  • DSC00162.jpg
    DSC00162.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC00133.jpg
    DSC00133.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 22
Chciałam się dowiedzieć co się dzieje dziś z BB,nie można wysyłać postów,są jakieś błędy,np napisałąm długą wypowiedź a pokazuje mi że wypowiedź musi byc na więcej niż 3 znaki,przecież to smieszne.Pisze się jedno wpisuje drugie.I tak jest przez cały dzień.Chciałbym się dowiedzieć jak długomto będzie trwać.Na pewno jest tak na -mamy siedzące w domu,nie wiem jak jest gdzie indziej.
 
Ja chyba zacznę bardziej oszczędzać wodę, bo do tej pory to jakoś tak się lało i lało.
No i monitor komputera też będę wyłączać częściej, bo zdarza się, że chodzi bezproduktywnie nawet godzinę. Na szczęście mam nawyk wyłączania wszystkich urządzeń z zasilania jak z nich nie korzystam i gaszenia światła.
Ostatnio zaczęłam też kupować ryż i kaszę w dużych opakowaniach, a nie jak do tej pory w torebkach .
 
reklama
Do góry