reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No faktycznie kilka nas zostalo:)
Ja tam czekam na prima aprilisowy zarcik ze strony mojego dziecka:)) W tym momencie nie wiem kto jest bardziej zniecierpliwiony, ja czy moj M.

Karolka, ja tez wczraj mialam lekkie skurcze, ale raczej spowodowane to bylo przemeczeniem...zbyt dlugi spacer.
 
viola super ze jestes zadowolona po cc i jak szybko wypuscili was do domu.
kurde masz racje poczatki po cc sa ciezkie:tak:ale da sie przezyc.
ja juz 6tyg po cc i czuje sie ok,czasami mnie rana jeszcze ciagnie ale nie jest zle.

A tak wogole to ogromne gratulacje!!!!!!!!!
 
Ogólnie fajnie sie czyta opisy......

A ja mam jeszcze takie pytanie..... czy którąś z was położne starały sie zmotywować do parcia wkładając wam waszą dłoń między nogi byście poczuły gdzie jest główka??

Mi tak polozna zrobiła.... i szczerze jak poczułam jak blisko wyjścia jest głowka.... to jakos tak odrazu mocniej parłam..... jedno mocne parcie i wyskoczyła.... takze sposób zadziałał....

Miała ktoraś z was tak??
 
witajcie
dziś oficjalnie mogę się "zapisać" do ciężarówek przenoszonych :confused2:
i jakoś nie jestem zbyt szczęśliwa z tego powodu
na ogólne forum o "marcówkach" nie chce wchodzić już bo serce mnie boli jak dziewczyny tam piszą o swoich problemach a ja nadal w 2paku:-(
karolka tez jestem ciekawa ale chyba kilka marcówek przeżuci się na kwiecień bo jakoś nie wierze w cuda że nagle wszystkie jutro się rozpakujemy a szkoda :confused2:
 
A ja mam nadzieję że jutro jak pojade do szpitala to coś się ruszy bo w przeciwnym razie spędze tam tydzień a tego bym nie chciała.
 
reklama
co prawda dopiero 1 dzień ale już po :-D
Gosia a czemu aż tydzień ??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry