reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nefka, wiec i tak najdalej jeszcze tydzien beda cie trzymac. Wiec blizej niz dalej....

Gosia8112 ty sie nie wybieraj na tak dlugo do zadnego szpitala, bo ja tu sama zostane....
 
reklama
Modroklejka, Katka gratulacje!!

ATsonia no dawaj, dawaj z tym porodem:-) W marcu się napewno załapiesz:-)
czekamy na malucha!!
 
Jak się czyta cudze opisy to wydaję się ze takie straszne te porody nie byly:-) ale to pewnia każda kobieta myśli tak o porodach innych:-D mój wydawał mi sie straszny:szok:

Betina jeśli chodzi o to dotykanie główki to ja tak nie miałam, ale mojej bratowej tak położna kazała. Mało tego mężowi (czyli mojemu bratu) kazała też tam zajrzeć aby potwierdził że widać głowę i dopiero bratowa dotknęła:szok:Też poskutkowało i szybko poród się zakończył:-)
 
Witam!Widzę,że więcej jest tu "przeterminowanych" mam:no:.Niestety też czekam na mojego synka:dry:.Termin miałam na 27.03.,a tu jak nic,tak nic.
Najgorsze jest to,że łożysko mi wapnieje i strasznie martwię się o malucha:wściekła/y:.Jutro mam wizytę,zobaczymy co i jak.Już nie mogę się doczekać.Każdy dzień wyczekiwania staje się męczarnią:zawstydzona/y:.Nie myślałam,że sama "końcówka" jest tak ciężka.Całą ciążę dobrze znosiłam,nawet opuchnięć nie było.A teraz z dnia na dzień nogi puchną coraz bardziej,itp.Boję się strasznie.Byłam tydzień temu na USG i wszystko oki,tylko łożysko zaczęło się "starzeć".
 
Bo jak jutro nie zacznie nic się dziać na porodówce to następna próba w czwartek albo w piątek. A późnej po porodzie trzeba jeszcze zostać na kilka dni. Więc wyjdzie około tygodnia.
 
Betina u mnie bylo podobnie tzn nie kazala mi dotykac tylko mowila o tym ze glowka bliziutko i ze widac czarne wloski.
Powiedziala do m ze jesli chce to moze zobaczyc i on widzial;-):tak: byl taki szczesliwy ze mogl zobaczyc chociaz wloski naszego syna na poczatek,potem nie mogl sie doczekac kiedy go zobaczy i bardziej mnie motywowal do parcia ale.....skonczylo sie na cc
 
reklama
madlen nie przejmuj się tak tym, ja też 2 tyg temu miałam już łożysko III stopnia, ale wszystkie przepływy sa dobre więc nie jest jeszcze tak źle :-)
Gosia to choć wiesz że w piątek coś się zacznie a ja nadal w niepewności :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry