reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carolin !!!!!!!! ogromne gratulacje:-D:-D:-D:-D

Wow, Carolin, gratulacje porodu SN!!!!!!!!

Moniś, Natalia, Carolin ogromne gratulacje:-D:-D:-D

Carolin GRATULUJE takiej wielkiej pannicy i jestem pełna podziwu porodu sn :-):-):-)

malineczka, caro81, moniś, KasiulkaW, carolin wielkie gratulacje dla Was!
carolin, to Ty jeszcze większą "pyzę" urodziłaś niż ja ;-) gratuluję porodu SN!

Carolin gratuluje!Ale dorodna córa!!!:rofl2:

Gratulacje wszystkim mamusią

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję, postaram się zebrać i opisać poród w odpowiednim wątku. Sama w to jeszcze nie wierzę :)
 
reklama
Ja też mam wpisane w drugiej fazie porodu 5 min.- szok!!! W życiu bym się nie spodziewała, że tak szybko można:-)
 
w sumie to pomału mogłabym się dołączyć, choć zostało jeszcze kilka dni i mam nadzieję że się uda niedługo rozpakować... wiem co czujecie mam to samo i mam dość tej ciąży jak nie powiem co :crazy:
 
Myfa bakterią się nie martw. Ja też nie wiem, czy moją wykolegowałam, ale antybiotyk biorę i jak coś, to i tak nam podadzą w szpitalu...pewnie sprawdzą, czy bakteria nadal żeruje;) Jak kiedyś pisałam, maleństwu też robią posiew z krwi i sprawdzają. Nie zapomnij wziąć tych lekarstw ze sobą, co by nie zapomnieć, co brałaś.
Vinniki mnie tną w środę i też nie odczuwam nic a nic. Ale pocieszam się, że na KTG wyszły skurcze i brzuchol rzeczywiscie się napina, czyli coś się dzieje, choć nie wszystko odczuwamy, że tak powiem boleśnie. Damy radę! Nie martwcie się.
 
no tak to wychodzi na to że tylko ja pozamykana na 3 spusty, zero czopa i jakiegokolwiek rozwarcia, porostu nic :dry: a tu termin za 7 dni
 
nie było mnie długo i postaram sie nikogo nie zapomniec

edis, monis, malineczka, caro, tanu, , magmil, kasiulka-GRATULIJE !

jak wam zazdroszcze ze macie juz to za soba....
 
Nefka nie masz się co martwić, może jednego dnia Cię dopaść i będziesz miała wszystko z głowy- i tego Tobie życzę. A nie tak jak ja czop wypadł 3 tyg., miałam duże skurcze, rozwarcie na 2,5 cm i nadal nic, a lekarze mówili, że nie dochodzę do końca ciązy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry