reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Miroslava kurcze az mnie ciarki przeszły tak sie ciesze ze dotarlas na mete ze maluszek juz sie szykuje do wyjscia!! wszystkie mamusie PAZDZIERNIK 2008 trzymaja kciuki za ciebie i malenstwo aby wszystko poszlo szybko jak najmniej bolesnie i sprawnie!!!daj nam znac jak sie rozpakujesz teraz wpadnij do nas na watek:blink:

za was wszystkie mamuski marzec 2009 trzymamy kciuki:-D:-D:-D
 
reklama
Zostawić Marcówki na jeden dzień - i proszę, tyle nowych Dzieciaczków!
Dominika, Eve, Moje Maleństwo - serdecznie Wam gratuluję!
Dużo Szczęścia dla Jasia, Ady i Amelki!
Eve - specjalne pozdrowienia dla Twojej Córeczki - nie martw się, wszystko będzie dobrze ani się obejrzysz i będziesz w domku z Malutką!
 
Gratulacje dla wszystkich nowych Mamuś i ich maluszków!!:-D:-D:-D
Eve, dużo zdrówka dla córeczki! Szybkiego powrotu do domku!
 
ja mam dość częste skurcze ale czopa ani śladu tylko codziennie sączy mi się taka jasna wydzielina troszke gęsta:rofl2: już sama niewiem,bede czekać cierpliwie na pana czopa może wkońcu zechce zagoscic na mojej bieliznie;-) bo to już końcówka 40 tygodnia:blink:
 
Czesc dziewczynki
powiedzcie mi co to moze byc bo ja nie mam zielonego pojecia wczorajw nocy obudzil mnie bol jakby mala naciskala na pecherz bol byl promieniujacy ale glownie nja pecherzu( uczucie mozna porownac do tego jak ma sie pelen pecherz i jest an niego duzy usisk i takie "prądy" przechodza) do tego mala strasznie sie rzucala, to wygladalo tak jakby byle skurcze byle co 10 minut i jak stwierdzilam ze budze meza i wezme kapiel zeby zobaczyc czy to jest to... ale nagle przestalo dodam ze wczesniej zmienialam pozycje i czy to na lewym czy na prawym boku albo na stojaco tez to odczuwalam, i dzisiaj wlasnie teraz tez mam cos takiego ale nie tak czesto jak wczoraj. Co to moze byc
 
leganza masz dokładnie coś takiego jak ja.Na początku myslałam że to skurcze i tak jak ty mierzyłam długosć:tak:potem byłam u gina i powiedział że mała ruszając się uciska pęcherz ja to mam już od jakiegoś czasu i się do tego przyzwyczaiłam z tym ze w ostatnim czasie sikam etapowo kilka kropel a zachwile wodospad:-Dwydaje mi się że pęcherz mam cały czas pełny :blink:
 
Ostatnia edycja:
kingula tylko ze ja na poczatku ciazy czegos takiego nie mialam a teraz jakies takie dziwne przypadki:baffled: i w sumie do terminu tydzien ale lekarz powiedzial ze urodze wczesniej miedzy 12-16 a termin mam na 19
 
ja też na początku ciaży tego niemiałam dopiero tak od jakiś 2 miesięcy ja termin mam na 15 marca myśle że niemasz się oco za bardzo martwić przy najblizszej wizycie powiec otym lekarzowi albo zadzwoń do położnej tak dla spokoju własnego
 
Dzięki DZIEWCZYNY za ten wątek, naprawdę sporo informacji. Ja wlaśnie wczoraj dowiedzialam się,że będę miała cesarkę ze wględu na duuuuże dziecko 4700g... jestem trochę przerażona... pierwsze dziecko urodziłam siłami natury i teraz też tak sobie wyobrażałam.... :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry