reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
trzymajcie się dziewczyny, dacie radę na pewno - czasami za szybko to też niedobrze, wiem co mówię ;-)
 
reklama
Juz pisalam na glownym watku ze dzis rano (chyba) zaczol wychodzic Pan czop :-D i od tej pory mam uczucie jakbym miala (ze sie tak wyraze:zawstydzona/y:) mokro w majtkach ale jak pojde do wc sprawdzic co jest:confused: to nic szczegolnego tam nie widac:baffled: czy ktos ma podobne objawy ???????????

Malenstwo mam dokladnie tak samo. Dzis to nawet zastanawiam sie czy mi sie wody nie sacza.

A co do wlosów - tez byl taki moment, ze wypadaly, teraz tylko sie przetłuszczaja, ale niestety pewnie po urodzeniu znow beda wypadac (tak mialam ostatnio).
 
Madzik, Maniulka trzymam mocno kciuki. Moze juz po? Oby..

Martwie sie o EVE, dlacego sie nie odzywa. Niecierpliwie oczekuje jakichs wiesci.
 
ja własnie wstałam...odespałam 3 godziny to czego zabrakło mi w nocy...

skurczy nie mam, boli mnie za to masakrycznie krocze-kazdy ruch nogą to taki bol ze szok...
 
Modroklejka, mnie dzisiaj tak bolały pachwiny, ze miałam uczucie, jakbym całą noc okrakiem byka ujeżdżała, naprawdę chodzić rano nie mogłam....:szok:
 
Miroslawa,modroklejka mysle ze u was porod tuz,tuz bo mnie tak ze 3dni przed tak bolaly pachwiny i krocze ze z lozka nie moglam wstac a potem chodzic,jak troszke rozchodzilam bylo lepiej,jak tylko usiadlam lub sie polozylam znow byla poprawka z rozrywki.

Wczesniej tez mnie pobolewaly ale jakos tak jak by mniej
 
dokładnie...jakbym całą noc konno jezdziła bez siodła...boli bardzo...

na dodatek u nas szykuje sie jakas zmianan pogody bo wiatr jest straszny i cisnenie leci w dol, niby słonce swieci, ale zimno jest...ja sie kiepsko czuje i tak sennie jakos...

obejrzałam sobie film na kompie i czekam na ostry dyzur...obiad na szczescie mam gotowy....na kilka dni z reszta
 
reklama
ja pisałąm do eve kilka smsów-ale sie nie odzywała....moze ktos jeszcze ma do niej numer...napiszcie....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry