reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kaczuszka
wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!
:-D
super że kolejna Marcówka się rozpakowała
i jest nas coraz mniej
czekamy na kolejną szczęśliwą mamę
 
Dominika81 mam to samo :baffled: tez mi strasznie stopy puchną że po domu to w skarpetach "biegam" bo nie mieszczę się w kapcie :angry: i w nocy dłonie też mam opuchnięte... ale to chyba tak pod koniec jest :baffled:
 
Ja na szczescie az takich problemow z puchnieciem to nie mam tutaj w karcie jak jest taka tabela od 0 do 3 to mi przyznaja 0-1 wiec calkiem niezle;-)

Ale ostatnio zauwazylam ze strasznie przetluszczaja mi sie wlosy:-( Na pocztku ciazy tez tak mialam ale pozniej bylo juz ok a teraz znowu...:baffled: Ale za to jestem zadowolona ze przestaly mi one wypadac na poczatku to byla tragedia wszedzie bylo ich pelno.. jak sie kapalam to brodzik mi sie zapychal:confused: a ze szczotki to kilka razy dziennie sciagalam kleby wlosow:dry: Mam nadzieje ze to juz nie powroci bo mialam juz obawy ze lysa zostane jak tak dalej pojdzie:-(
 
Ja też od początku ciąży mam problemy z wypadaniem włosów:-( wszędzie ich pełno, a kiteczka coraz chudsza:no: do tego na twarzy i dekolcie od jakiegoś miesiąca zaczęły mi sie pojawiać krosteczki, niezbyt fajnie to wygląda...ale podobno taka wysypka w ciązy to normalne. Wy też tak macie?
 
Karolka ja tego typu objawy to mialam na poczatku ciazy wogole przechodzilam chyba przez wszystko co mozliwe:-D Ale az sie boje zeby to nie wrocilo bo przetluszczanie wlosow juz sie spowrotem pojawilo :angry:
 
Maniulka i Madzik 3mam kciuki za Was i Wasze dzidzie. Mam nadzieje, że porody nie będą za długo trwały i nie będą bolały. A może już macie dzidzie przy sobie?
 
reklama
Madzik, trzymam kciuki, jak ja bym chciała Tobie ulżyć w cierpieniu, hmm, tylko nie wiem jak.... Trzymaj się kochana!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry