reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no własnie dziewczyny,lepiej jak szaleje bo ja się strasznie stresuję jak dzidziuś mało ruchliwy :( a Ty Mirosłava? Nie stresujesz się, że mało się rusza?

Jak chcę sprawdzić co z maluchem, to kładę się, biorę kilka głębokich wdechów( przy użyciu przepony) i maluszek odrazu się rusza:-) Sądzę, że poprostu, przez to, że ja raczej jestem w ciągłym ruchu, mały jest ukołysany do snu..
 
Ja zauważyłam ze mój kaskader ma swoje ulubione pory na szaleństwa: rano jak się przebudzę i sie przeciągam (On razem ze mną) potem w porze poznego popoludnia(czasem nie idzie nawet usiasc bo sie wygina wręcz skacze! wiec zazwyczaj musze wowczas chodzic badz lezec) i najbardziej aktywny jest jak juz po calym dniu klade sie do lozka z mezem.. wtedy Wiktor pokazuje swemu przyszlemu tatusiowi co potrafi :tak: a jak do tego dodac nieco silniejsze oswietlenie to koniec! Prawie kazda czesc cialka idzie rozpoznac ;-)
Mężu sie smieje ze to dobrze ze maly tak wyrabia to moze juz jak sie wyszaleje w srodku to potem juz bedzie potulny.. Juz to widze:tak: hihi..
Pozdrawiamy :happy:
 
Nasza Gabrysia w brzuszku ostatnio jakby spokojniejsza... chwilami aż mnie to niepokoi. Na szczęście po porcji czekolady daje o sobie znać. Chyba że to już wyciszenie przedporodowe??
 
Karolka, kto wie, kto wie:-) Ja mam tak jak Miroslava, jak się więcej ruszam, to maly spkojniejszy (pewnie rzeczywiscie kołysanie go usypia), a jak siedzę lub leżę to sie wypręża i jest aktywny.
 
reklama
włąsnie dostałam smsa od emil_e30

dzis o 9.20 urodził sie mały Maksymilian, 3530 gr, 55 cm, SN, 39 tydzien ciazy. pozdrawiamy!

GRATULACJE!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry