reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień kobiet fajna data, szkoda że nie dzień mamy ;-)
EVE trzymam kciuki
i za ciebie Madzik też:-)
 
reklama
dziewczyny mam strasznie głupie pytanie :zawstydzona/y:
bo chodzi mi o to że
wiadomo można dostać lewatywę żeby nie wypróżnić się w czasie porodu a jak to jest z moczem??
przecież nie mogę zrobić siusiu na zapas a ciągle ciśnie coś na pęcherzu, też coś dają na pęcherz??
jak wygląda to w praktyce :zawstydzona/y:
 
Ja przy pierwszym porodzie byłam 2 razy w toalecie zrobić siusiu bo toaleta jest na porodówce ale to we wcześniejszej fazie a jak się już rozkręca to mi się nie chciało ale nawet jak byś popuściła to nic strasznego i nie ma się czy przejmować.:-)
 
dziewczyny mam strasznie głupie pytanie :zawstydzona/y:
bo chodzi mi o to że
wiadomo można dostać lewatywę żeby nie wypróżnić się w czasie porodu a jak to jest z moczem??
przecież nie mogę zrobić siusiu na zapas a ciągle ciśnie coś na pęcherzu, też coś dają na pęcherz??
jak wygląda to w praktyce :zawstydzona/y:


u mnie bylo tak ze jak mialam znosne skurcze to siusialam pozniej te skurcze byly takie ze nie chce sie sikac uwierz mi nawet o tym nie pomyslisz i nie ma co sie obawiac ze cos ci poleci bo nawet jesli tak sie stanie to nie edzie wiadomo czy mocz czy wody plodowe ktore zawsze do konca wylatuja ze sluzem a nawet krwia bo przeciez juz pod koniec jak parte sie zaczynaja to leci wszystko razem krew sluz wody plodowe
Ja lewatywy nie mialam nie bylo czasu na to a poza tym w domku sam organizm mi sie oczyszczal jak juz mialam do wytrzymania skurcze:)
 
Oj sie dzieje trzymam kciuki za wszystkie marcoweczki obyscie szybko urodzily a maluszki byly zdrowiusienkie:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry