reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Bardzo przyjemny delikatny pudrowy zapach utrzymujący się długo .Pachnie pięknie i niekolizyjnie , ale to rzecz gustu .Niestety jego ochrona przed poceniem bardzo mnie zawiodła.na szczęście ze względu na brak alkoholu nie podrażnia skóry i dzięki temu można go używać zaraz po depilacji.Bardzo wydajny
 
reklama
Byłam bardzo ciekawa działania Antyperspirant Dove Powder Soft. Przede wszystkim skuteczności bo różnie bywało z innymi firmami których używałam.
Dave Powder miło mnie zaskoczył. Po pierwsze zapach: miły i subtelny. To ważne bo jako mama niemowlaka nie używam perfum by jego woń nie podrażniała mojego maleństw które ma jeszcze tak delikatny węch.
Testowałam stick co okazało się świetnym rozwiązanie. Nie przedam za używaniem dezodorantów bo przy każdym użyciu pachnę ja i miejscę w którym go aplikowałam, a stick okazał się dyskretnym rozwiązaniem.
I przede wszystkim skuteczność: nie wiem czy działa 48 godzin ale na pewno cały dzień. A jako mama dwójki dzieci mam bardzo napięty harmonogram dnia i w sumie cały czas jestem w ruchu. I tu kolejna miła niespodzianka - działa :) W dodatku skóra pod pachami jest wyjątkowo gładka. Zdecydowanie jestem z tego antyprespirantu zadowolona i już zaczęłam polecać go koleżanką.
 
Do testów wybrałam antyperspirant w sprayu z tego względu, że zdecydowanie szybciej wysycha.
Opakowanie Dove Powder Soft jest minimalistyczne, skromne, takie jak lubię.
Zapach - delikatny, przyjemny, pudrowo- kwiatowy, nie kłóci się z ulubionymi perfumami.
O tej porze roku jaką mamy obecnie (jesień) u mnie sprawdził się bez zarzutów.Używając go rano, po całym dniu nadal wyczuwałam jego zapach ( zaznaczam jednak, że nie mam problemu z nadpotliwością).Nie wiem jak poradziłby sobie latem w czasie upałów ( na pewno to sprawdzę).
Nie zauważyłam jego obecności na jasnych ubraniach, natomiast na ciemnych pozostawia delikatne ślady.Są one jednak tak znikome, że bezproblemowo schodzą w praniu.
Dove Powder Soft jest bardzo delikatny i łagodny dla skóry.Nie wysusza, nie wywołuje zaczerwienienia i nie podrażnia, nawet tuż po depilacji.
Jestem bardzo zadowolona z jego działania i już teraz wiem, że nasza przygoda będzie miała dalszy ciąg.....
Szczerze polecam :)
 
[FONT=&quot]Pierwsze co mnie ujęło w antyperspirancie Dove Powder Soft jest jego przepiękny, kobiecy i delikatny zapach. Najładniejszy z jakimś się spotkałam do tej pory w tego typu kosmetykach. Otrzymałam do testów wersję w spray’u i jestem z niego zadowolona. Nie brudzi ubrań ani nie podrażnia skóry, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i ogranicza wydzielanie się potu. Do tej pory moim numerem jeden był Dove Original, jednak czuję, że Powder Soft wysuwa się na prowadzenie. Szkoda, że nie ma bardziej naturalnego składu, jednak jest skuteczny i spełnia obietnice producenta, dlatego mogę mu to wybaczyć. Jest warto polecenia przyjaciółce, sama również na pewno go kupię![/FONT]
 
Dezodorant jak najbardziej na tak! Zaraz po dostaniu go otworzyłam żeby chociaż poczuć jaki ma zapach i już na samym początku byłam zachwycona. Świeży, delikatny zapach, nie drażni. Mój dezodorant, w sprayu, po użyciu długo utrzymuje swe właściwości i jego zapach czuć nawet po kilku godzinach. Ogólne wrażenie bardzo dobre, polecam :)
 
Witam,mam okazję testować antyperspirant Dove Powder Soft w sprayu i jestem bardzo mile zaskoczona;)Antyperspirant jest skuteczny a zarazem delikatny,ma bardzo przyjemny lekki zapach,spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona;)Na mojej skórze nie ma żadnych podrażnień po zastosowaniu antyperspirantu a to jest bardzo ważne,w chwilach kiedy potrzebuję ochrony przed nadmiernym poceniem i przykrym zapachem Dove Powder Soft jest ze mną i mnie chroni;)Smiało mogę polecić ten produkt aktywnym mamom bo jest godny polecenia;)
 
reklama
Otrzymałam do testów dezodorant DOVE w spray'u. Antyperspirant spełnia moje oczekiwania. Zapach delikatny, pudrowa kompozycja zapachowa, w której dominują zmysłowe akordy kwiatowe – frezji i peonii. DOVE świetnie chroni skórę przed poceniem. Polecam każdemu!!
 
Do góry