reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Witam testowałam dove powder soft w sticks, pierwszy raz używałam taki, zawsze brałam w kulce myślałam że lepszy a tu takie zaskoczenie. Jestem zadowolona, ma cudowny zapach, skóra moja jest nawilżona i gładka, będę stosować .
 
reklama
Jest świetny !! Jak najbardziej zapewnia skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnuje skórę.
Napewno będę go kupować !
 
Jest świetny ! A do tego zapewnia skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnuje skórę, będę go kupować i napewno polece go znajomym !
 
Jest świetny ! Zapach obłędny a do tego zapewnia skuteczną, 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, ale także pielęgnuje skórę, będę go kupować i na pewno polecę go znajomym !
Dziękuje za możliwość przetestowania !
 
Byłam mile zaskoczona skutecznością działania antyperspirantu w stick'u, na prawdę zero zabrudzeń na ubraniu a z tym mam częsty problem a do tego nie pocę się mimo ciepłego ubrania i zmiennej temp. Dużą przyjemnością jest zapach który bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że następnym razem po taki sięgnę na półkę w sklepie. Z czystym sumieniem polecam każdej młodszej czy starszej kobietce bo jest to obowiązkowy kosmetyk w łazience:)
 
Ja jestem bardzo zadowolona z tego antyperspirantu. Jest delikatny dla skóry, pięknie pachnie i przede wszystkim spełnia swoje zadanie. Po wysiłku fizycznym nie śmierdzę jak skunks. Tylko normalnie mogę pogadać jeszcze z dziewczynami chwilkę na siłowni a nie lecieć szybko do domu myć się.Mało tego to mimo potu i wysiłku czuć jego delikatny zapach na skórze przy każdym ruchu. Polecam. Mi się podoba na pewno jeszcze go sobie kupię.
 
Antyperspirant Dave Soft ,świetny zapach,utrzymuje się naprawdę 48H.Przy bieganiu przy moim synu sprawdza się w 100%.Delikatny pudrowy zapach.Jeden minus pozostawia ślady na ciemnych ubraniach. Polecam
 
ja miałam okazje testowac dezodorant,przyznam że z poczatku byłam uczulona na ten zapach,przez pierwsze dwa dni kichalam:) Ale juz jest dobrze,przemogłam to i delektuje sie pieknym zapachem, świezosc utrzymuje sie prawie cały dzien
 
miałam okazje testowac dezodorant na który przez piewsze dwa dni byłam uczulona.Kichałam ale sie przemogłam i od tej pory delektuje jego pieknym zapachem a swiezosc utrzymuje sie cały dzien
 
reklama
Jestem młoda i aktywna mama 1,5 rocznego synka, testowałam DOVE POWDER SOFT w formie kulki i naprawdę zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, czułam się świeżo i komfortowo bez przykrych plam potu i zapachu. Zapach Antyperspirant Dove Powder Soft jest bardzo kobiecy i przyjemny - nie przytłacza i nie jest zbyt intensywny moim zdaniem idealny. Skóra jest delikatna i nie podrażniona. Zdecydowania polecam :)
 
Do góry