reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

Wiec z moim implantem to skaplikowana sprawa,po tym jak przepisali mi te tabletki zaczelam je poslusznie lykac,minaly jakies 2 miesiace i okres zniknal ale tablety bralam dalej potem po jakims czasie chyba ze 3 tyg pojawil sie ponownie:szok:wiec stwierdzilam ze skoro juz wszystko sie unormowalo to po co mam te hormony przyjmowac podwojnie,przestalam.
Minelo 7 dni i wypadaloby zeby zanikl ale tak sie nie stalo:baffled: jak narazie minelo juz 2,5 tyg i zero poprawy:-(Normalnie niedlugo sie wykrwawie na smierc:rofl2:a lekarze sie dziwia czemu mam anemie:wściekła/y:
Dlatego decyzja juz podjeta w przyszlym tygodniu ide wydlubac to paskudztwo.
A i zapomnialam dodac ze waga od porodu nie chce opasc w dol nawet o kilogram wrecz przeciwnie brzuch mam jak balon i mysle ze to od tej bomby hormonowej.
 
reklama
Ujaaa ale masz przeboje z tym implantem:dry: u Mnie nie jest tak zle , schudlam strasznie od porodu wrocilam do normy:tak:ale to za nim zalozylam sobie implancik.
Krawienia tez mam ale t raczej plamienia potrafie odroznic miesiaczke od plamienia od implantu , ale od jakiegos miesiaca tkj mowilam juz wszystko chyba wrocilo do normy , nie mam zadnych krwawien, i sluzowka pochwy wrocila do normy , bo mam plamienia ale nie krwiste .:rofl2:ale to napisalam hehe a o jakiej antykoncepcji teraz myslisz?
 
Z poczatku myslalam o plastrach ale jest pare rzeczy na nie tzn boje sie ze odpadnie lub odklei a wtedy szlag trafi dzialanie,pozatym nie ladnie wyglada i chyba nie nadaje sie na naswietlania na solarium:-(wiec pozostaja stare niezawodne tabletki Cilest,wage mialam po nich normalna czyli mnie nie tucza:-)tyle ze trzeba o tym cholerstwie pamietac.
Zastrzyk tez odpada bo obawiam sie ze tez bedzie tak jak z implantem.A ty co myslisz?
....ehhh ile to sie czlowiek na cierpiec musi nim swietym zostanie:-D:-D:-D
 
Bedsu rzeczywiscie przeboje mialas lepiej to wyjac z zastrzyakmi jest podobnie!:baffled:z tego co slyszalam.:baffled:

Buziaczek ja nie probowalam plasterkow ale chyba Pinka zachwalala.Po za tym slyszalam ze sie nie odklejaja!nawet mozna z nimi na basen isc po za tym plasterki tez sa przezroczyste z tego co widzialam!:blink:
Jednak nie wiem jak jest z opalaniem bo mnie troszke Bedsu zaskoczyla najlepiej poczytac w necie.
Hm mysle ze trzeba by bylo tez sprawdzic jakie sa plasterki najlepsze ktore maja dobra renome.Ja nie stosowalam wiec nie moge nic na ten temat powiedziec.Wogole to boje sie wszelkiej antykoncepcji ze utyje ale plasterki jakos mnie tak zachecaja:-)
 
Betsuuu bidulo Ty to sie masz nie zazdroszcze,ale cos mi sie wydaje ze Ciebie te pigulki anty rozwalily:tak:Do tej pory jestem w szoku ze lekarz je przepisal przy implancie:szok: Czy on aby dobrze zrozumial ze masz implant? Narazie to bym sie wstrzymala na twoim miejscu z jakakolwiek antykoncepcja bo mozesz sobie jeszcze pogorszyc albo rozwalic watrobe.
U mnie implancik cycus glancus:-) Odczekalam cierpliwie te 3 miesiace i teraz jest ok.Ale widze ze te plamienia i krwawienie na poczatku to standard puzniej wszystko mija.I oby tak dalej
Pozdrawiam
 
Betsuuu bidulo Ty to sie masz nie zazdroszcze,ale cos mi sie wydaje ze Ciebie te pigulki anty rozwalily:tak:Do tej pory jestem w szoku ze lekarz je przepisal przy implancie:szok: Czy on aby dobrze zrozumial ze masz implant? Narazie to bym sie wstrzymala na twoim miejscu z jakakolwiek antykoncepcja bo mozesz sobie jeszcze pogorszyc albo rozwalic watrobe.

Zrozumiec zrozumial ale jak dla mnie to oni maja jakies kiepskie metody:baffled:pozatym zrezygnowanie z czegokolwiek tez nie pomoze a jakos nie marzy mi sie powiekszenie rodzinki(i tak mam duza:-D)tak wiec bede kombinowac dalej.
 
ale je widac ....:rofl2::zawstydzona/y:a ja nie lubie :-p i boje sie ze sie odklei i nie bedzie dzialac :sorry2:a na udzie nie wyobrazam sobie tego miec :-:)no::sorry2: noi nie wiem .....


plasterki przyklejone w odpowiednim miejscu są nie do zauważenia:-) ja przyklejam-w zależności od nastroju, na na samym dole pleców, biodrze, pupie, używam ich 5 miesięcy i jestem na prawdę baaaardzo zadowolona. Jeszcze nigdy mi się nie odkleił, chociaż chodzę na basen co najmniej raz w tygodniu, na siłownię (nawet czasami jestem mokra z wysiłku;-)).
Wiadomo, każdy ma swoje preferencje, ale myślę, że plastry są bądź co bądź najbezpieczniejszym rozwiązaniem, głównie ze względów zdrowotnych.
 
reklama
Do góry