reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

buziaczku juz nie bede im d....zawracala ,te gamonie i tak nie beda wiedzialy dlaczego a mi juz sie nie chce latac po lekarzach;-)pozatym teraz mam inny problem i to taki sam jak gabids tzn moj okres trwa juz 16 dzien:szok:nie jest moze jakis intensywny ale jest i juz mnie to irytuje:wściekła/y:jutro ide zrobic sobie apoitment
Wiecie co u Mnie tez teraz miesiaczka trwa juz ponad tydzien za chwile w poniedzialek bedzie drugi :szok: i to takie chamskie plamienie :dry:ale czuje sie OK :confused:
I jak z Wami?? nie zaszla zadna w ciaze?
 
reklama
buziaczku hehe ja to nawet jeszcze nie zdążyłam przetestować implantu.Jak mi zakładali to miałąm @ potem nie było okazji.No i od ponad miesiąca mam permamentny okres.Poczekam do konca lutego,jak nie przejdzie to wyjmujemy implancik.Ale myślę że wszystko sie unormuje i bedzie dobrze:tak:
 
hmmm kurcze wiecie co juz od 12 stycznia mam okres, i najpierw mialam miesiaczke a po tyg ustapilo zmalalo a za kilka dni wrocilo plamienie , i jest do dzis juz niedlugo bedzie miesiac....nie wiem co robic czy isc do lekarza czy przeczekac? hmmm....Maz moj to sie strasznie wkurza juz hehe kaze mi wyjac ale ja tego nie zrobie ....bo dzidziusia chce dopiero za 6 lat wiec ...nie wiem co robic ...ohhh chyba musze czekac ...
 
Cholera ja juz bije rekordy u mnie zaczelo sie 1 stycznia i jak do tej pory nic sie nie zmienilo:szok:
Ostatnio poszlam u nas do takiej specjalnej przychodni co to sie zajmuje wszelkiego rodzaju antykoncepcja i .....dostalam trzy opakowania Cerazette:angry:pytam po co mi podwojne anty skoro i tak nie moge z rzadnego skorzystac?
Lekarz uprzejmie wytlumaczyla mi ze tylko tabletki moga mi to wyregulowac i mam czekac:wściekła/y:Zła jestem okrutnie!!!
A moje kochanie...lepiej nie pytac-masakra
Pozdrawiam was dziewuszki i mam nadzieje ze z wami bedzie inaczej:tak:papaa
 
Dziewczyny a nie zastanawialyscie sie nad plasterkami?:-)
bo jesli to tk dlugo trwa to po co sie meczyc.Moze lepiej poprostu zmienic na inna antykoncepcje.
 
reklama
Na poczatek chcialam powiedziec ze coreczka rosnie ci jak na drozdzach:-)
Po drugie spytac jak sprawuje sie implant?bo u mnie okazal sie totalna porazka:-(
Oh Dziekuje :-) Implant narazie Ok , juz jakis czas nie krwawie chyba miesiac bedzie nielugo :-D od kad go mam , miesiaczki narazie nie mam a to ronzie zalezy od pogody chyba :-D:-D:-D ale nie zaszlam w ciaze jak do tej pory . Chociarz moze wydawac sie to smieszne to kochamy sie jeszcze w prezerwatywach:zawstydzona/y: bo ja sie boje mnimo wszystko :zawstydzona/y::-p
a co sie stalo z twoim , wyjelas? a co teraz masZ??
Dziewczyny a nie zastanawialyscie sie nad plasterkami?:-)
bo jesli to tk dlugo trwa to po co sie meczyc.Moze lepiej poprostu zmienic na inna antykoncepcje.
a Ty Magus uzywasz plasterkow? ale je widac ....:rofl2::zawstydzona/y:a ja nie lubie :-p i boje sie ze sie odklei i nie bedzie dzialac :sorry2:a na udzie nie wyobrazam sobie tego miec :-:)no::sorry2: noi nie wiem .....
 
Do góry