reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

Ja sie wlasnie zastanawiam czy plamie po etj spirali czy to @ wrocila. Ani to za bardzo obfite nie jest jak na @ ale jakby za duzo na plamienie. Sama nie wiem.
 
reklama
Ja sie wlasnie zastanawiam czy plamie po etj spirali czy to @ wrocila. Ani to za bardzo obfite nie jest jak na @ ale jakby za duzo na plamienie. Sama nie wiem.
Nie wiem jaką spiralę masz zalożoną, ale w zasadzie po każdej jest większe bądż mniejsze plamienie nawet do 3-4 tygodni. Ja mam już drugą spiralę pierwszą mialam przed ciążą przez 3 lata, po urodzeniu Ali zalożoną mam spiralkę na 5 lat i przy jednej i drugiej po zalożeniu plamilam przez 2 tygodnie. Przy tej pięcioletniej u większości kobiet po kilku m-cach zanika zupelnie @ u mnie wlaśnie się tak stalo:tak:.
 
Mam piecioletnia i ta zwykla nie mirene.
A z cyklem to u mnie tak ze cyklu brak:-) Jak bylam w PL u gina to powiedzial ze jeszcze mi sie nawet jajeczka w kolejce nie ustawily.

Dlatego zastanawiam sie czy to @ czy plamienie:-D Ale mysle ze na @ to przynajmniej troszke brzuch by mnie bolal.
 
Ja nie chcialam mireny bo gin mi powiedzial ze ze wzgladow leczniczych ja wstawiaja i raczej dla kobiet ktore nie planuja dzieci.Chociaz co lekarz to opinia.
Poza tym karmie piersia i tu tez by mi z tego powodu nie zalozyli.
Juz nie chce zadnych hormonow , nawet tak slabych jak w mirenia.

A jajeczka....mozliwe ze sie juz ustawily. Najwyzsza pora chociaz nie powiem zebym za @ tesknila.Przeraza mnie tylko to ze nie bede mogla tamponow uzywac.
 
Ja nie chcialam mireny bo gin mi powiedzial ze ze wzgladow leczniczych ja wstawiaja i raczej dla kobiet ktore nie planuja dzieci.Chociaz co lekarz to opinia.
Poza tym karmie piersia i tu tez by mi z tego powodu nie zalozyli.
Juz nie chce zadnych hormonow , nawet tak slabych jak w mirenia.

A jajeczka....mozliwe ze sie juz ustawily. Najwyzsza pora chociaz nie powiem zebym za @ tesknila.Przeraza mnie tylko to ze nie bede mogla tamponow uzywac.

dokladnie tak jak piszesz, ja mam Mirenę, bo nie chcę już więcej dzieci, ale przy Mirenie karmilam normalnie Alicję piersią i to dlugo:tak:, ale tak jak piszesz ile lekarzy tyle opinii;-)
 
Maja1980 to dobrze ze czujesz sie ok ja jakos nienawidze chodzic z podpaska ale kiedys nie moglam sie przekonac do tamponow jednak wyprobowalam i stwierdzam ze tampony sa THE BEST!:-)

Pinka to jak z tymi plastrami?odklejaja sie np jakbym chciala isc na basen?no i jak sie je stosuje tzn przykleja sie je rano a pozniej nastepnym rankiem wymieniasz na nowy?
sorka za tyle pytan ale musze:-p
 
Maja1980 to dobrze ze czujesz sie ok ja jakos nienawidze chodzic z podpaska ale kiedys nie moglam sie przekonac do tamponow jednak wyprobowalam i stwierdzam ze tampony sa THE BEST!:-)


Dokladnie ... ja tez nienawidze podpasek ale przy spirali tylko to mi pozostaje. :-(
Niestety tak to w zyciu bywa ze nie mozna miec wszystkiego:no:
 
reklama
Do góry