reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk nie wiedząc, że jest się w ciąży.

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Jeżeli miałabyś implantację 7dpo to testy byłyby pozytywne po takim czasie. Ale to, że było plamienie nie jest równoznaczne z implantacją. Zabarwiony śluz mógł być spowodowany zupełnie czymś innym np. otarciem w czasie współżycia. Poza tym plamienia implantacyjnego doświadcza bardzo niewiele kobiet. Nie załamuj się, póki nie ma @, nic nie jest przesądzone.

Poza tym, napisałaś, że 16dc miałaś pozytywny test. Więc owulacja mogła być zarówno 17 jak i 18 dnia cyklu (pozytywny test=owu za 24-36h).
Dziękuje za wsparcie ❤️
 
reklama
Pocieszylyscie mnie z tym antybiotykiem.. Jestem 5 dni przed terminem miesiączki, bolą mnie piersi.. Myślicie że beta już wyjdzie? Generalnie robić betę czy czekać do miesiączki. Kurcze chciałabym, żeby się udało..
 
Pocieszylyscie mnie z tym antybiotykiem.. Jestem 5 dni przed terminem miesiączki, bolą mnie piersi.. Myślicie że beta już wyjdzie? Generalnie robić betę czy czekać do miesiączki. Kurcze chciałabym, żeby się udało..

Ból piersi to też typowy objaw przed miesiączką, o niczym nie znaczy. Wiesz ile dni po owulacji jesteś?
 
Do góry