reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk nie wiedząc, że jest się w ciąży.

  • Starter tematu Usunięty użytkownik 203733
  • Rozpoczęty
Czysto teoretycznie, jeżeli dzisiaj będzie miała miejsce implantacja, to test ci tego nie pokaże. Trzeba czasu, żeby beta zaczęła się wydzielać i osiągnęła odpowiednie stężenie. Przyjmuje się, że średnio trwa to 48h. Więc skoro nie masz miesiączki to za dwa dni powtórz testy. Najlepiej taki p czułości 10.

Co do objawów. Niestety, ale póki testy negatywne, to objawy to zwykły pms. Objawy ciążowe pojawiają się wraz ze wzrostem bety.

Powtórz test, lub idź na betę. Trzymam kciuki. Daj znać czy się udało 🙂
Jeszcze zapomniałam dodać ze w 7 dniu po miałam różowe plamienie ale tylko przez chwile
 
reklama
Dzisiaj zrobiłam test to 29 dc przy cyklach 28 dniowych , czy możliwy jest jeszcze wynik pozytywny? Owulacje miałam w 17 dc były 2 pecherzyki duże ,stymulacja clo , jestem zrozpaczona już nie mam sił to już 9 cykl w którym się staramy 😭progesteron mialam 61,90 już nadzieje mnie opuszczają
Zrób betę. Test ciążowy może nie wyjść jeszcze. Dopóki nie masz bety lub miesiączki nadzieja zawsze jest. Trzymam kciuki!
 
Zrób betę. Test ciążowy może nie wyjść jeszcze. Dopóki nie masz bety lub miesiączki nadzieja zawsze jest. Trzymam kciuki!
Nie nie zrobię bety , poczekam , ponieważ jeszcze mam wielkiego siniaka po pobieraniu ostatnim . Poczekam już teraz to mi się do testów nie spieszy mam dosyć rozczarowania , strasznie mi przykro ze tak wyszło 😭
 
Czyli załóżmy, ze miała miejsce 7 dnia po owulacji to testy nie maja prawa wyjść ?
Jeśli zagnieżdżenie byłoby w 7 dniu, testy powinny wyjść, ale...moja koleżanka miała negatywny, a betę pozytywną. Zależy od testu, rozcieńczenia moczu etc. Nie chcę Ci dawać złudnej nadziei, ale trzymam za Ciebie kciuki. Mi test negatywy wyszedł w środę, a piątek po południu blada krecha była. O ile dobrze pamiętam:)
 
Czyli załóżmy, ze miała miejsce 7 dnia po owulacji to testy nie maja prawa wyjść ?
Jeżeli miałabyś implantację 7dpo to testy byłyby pozytywne po takim czasie. Ale to, że było plamienie nie jest równoznaczne z implantacją. Zabarwiony śluz mógł być spowodowany zupełnie czymś innym np. otarciem w czasie współżycia. Poza tym plamienia implantacyjnego doświadcza bardzo niewiele kobiet. Nie załamuj się, póki nie ma @, nic nie jest przesądzone.

Poza tym, napisałaś, że 16dc miałaś pozytywny test. Więc owulacja mogła być zarówno 17 jak i 18 dnia cyklu (pozytywny test=owu za 24-36h).
 
Jeśli zagnieżdżenie byłoby w 7 dniu, testy powinny wyjść, ale...moja koleżanka miała negatywny, a betę pozytywną. Zależy od testu, rozcieńczenia moczu etc. Nie chcę Ci dawać złudnej nadziei, ale trzymam za Ciebie kciuki. Mi test negatywy wyszedł w środę, a piątek po południu blada krecha była. O ile dobrze pamiętam:)
No rozcieńczony mocz to miałam napewno , nie był test z porannego moczu zrobiłam go po południu i masy zaraz może godzinę po
 
reklama
Jeżeli miałabyś implantację 7dpo to testy byłyby pozytywne po takim czasie. Ale to, że było plamienie nie jest równoznaczne z implantacją. Zabarwiony śluz mógł być spowodowany zupełnie czymś innym np. otarciem w czasie współżycia. Poza tym plamienia implantacyjnego doświadcza bardzo niewiele kobiet. Nie załamuj się, póki nie ma @, nic nie jest przesądzone.

Poza tym, napisałaś, że 16dc miałaś pozytywny test. Więc owulacja mogła być zarówno 17 jak i 18 dnia cyklu (pozytywny test=owu za 24-36h).
No tej implantacji nie jestem taka pewna bo właśnie po współżyciu wieczorem miałam właśnie śluz z niewielka ilością krwi tak czasem miałam , a śluz na bieliźnie miałam z rana , mimo ze się ukułam po to przecież coś mogło jeszcze zostać i z rana właśnie na bieliźnie mogłobyc to to z wieczornego stosunku
 
Do góry