reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
U mnie 1dc, zalało mnie jak nigdy 1 dnia jeszcze nie miałam tak czerwono, zawsze 2 dzień być najmocniejszy. Czy to możliwe, że ma na to wpływ duphaston który brałam 1cykl, czy może 2 cykl z ovarinem 🤔
 
U mnie 1dc, zalało mnie jak nigdy 1 dnia jeszcze nie miałam tak czerwono, zawsze 2 dzień być najmocniejszy. Czy to możliwe, że ma na to wpływ duphaston który brałam 1cykl, czy może 2 cykl z ovarinem [emoji848]
Tak ja biorąc duphaston na regulację cykli miałam strasznie mocne krwawienia gdzie zawsze moje miesiączki byly bardzo skape. Ovarin nie ma nic wspólnego z obfitością krwawienia pod czas miesiączki.
 
Myślałam z3 wydaje mi się ze jest cien, ale jednak jest chyba ze za dlugo leży. Ale nigdy tak nie mialam. To 1 raz taki... Jutro rano powtórzę!!! Ale mam nadzieję że to jednak ciaza!!! 😍😍 Jak przyjdzie @ to będę wtedy wyć
A TESTY OWULACYJNE NADAL 2 KRESKI
 

Załączniki

  • IMG_20200601_212452.jpg
    IMG_20200601_212452.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 89
Hej dziewczyny, dopiero byłam na forum grudniowych mam, ale niestety nie wyszło, dziś byłam na kontroli 3 tygodnie po zabiegu mamy zielone światło na starania po drugiej @, także nie mogę się już doczekać, a, że ja człowiek niecierpliwy to pomyślałam, że czas oczekiwania umile sobie na rozmowach z Wami :)
 
O hej! Ja też z grudniowych i też po zabiegu, dopiero 11 dni. Czyli czekasz na okres po zabiegu i potem na jeszcze jeden??
Robiłaś jakieś badania?
Hej dziewczyny, dopiero byłam na forum grudniowych mam, ale niestety nie wyszło, dziś byłam na kontroli 3 tygodnie po zabiegu mamy zielone światło na starania po drugiej @, także nie mogę się już doczekać, a, że ja człowiek niecierpliwy to pomyślałam, że czas oczekiwania umile sobie na rozmowach z Wami :)
 
reklama
Lekarz na izbie przyjęć potwierdził to samo. Właściwie to już nie żył tydzień - półtora. Zarodek 6 mm bez akcji serca.
Chcieli mnie zostawić od razu w szpitalu, ale nie chciałam. Kazali się wstawić jutro o 8 rano z rzeczami.
Pytałam czy mogę w piątek bo w czwartek miałabym wizytę u tej pierwszej lekarki, która widziała serduszko. Miała bardzo dobry sprzęt. Ale nie dotrwam nawet - kosmowka zaczyna się już oddzielać.
Bardzo się boję 🥺
Bądźcie ze mną myślami, żebym dała radę przez to przejść
 
Do góry