reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny kiedy najczęściej występują jakieś powikłania po amniopunkcji ?? Zaraz po czy później też się mogą zdarzyć ???
 
Dziewczyny kiedy najczęściej występują jakieś powikłania po amniopunkcji ?? Zaraz po czy później też się mogą zdarzyć ???

Raczej od razu.Chyba po tygodniu przyjmuje się, że nie ma powikłań po.Dlatego na ogół zalecana jest kontrola po tygodniu u ginekologa prowadzącego.Moge zrobić fotkę zaleceń z wypisu szpitalnego, jeśli sobie życzysz?
 
Raczej od razu.Chyba po tygodniu przyjmuje się, że nie ma powikłań po.Dlatego na ogół zalecana jest kontrola po tygodniu u ginekologa prowadzącego.Moge zrobić fotkę zaleceń z wypisu szpitalnego, jeśli sobie życzysz?

No to jak możesz to zrób wielkie dzięki. Bo tak sobie myślę że takie rzeczy jak plamienia, krwawienie czy odpływ wód plodowych to pewnie jeśli już to najczęściej występują odrazu po.
 
No to jak możesz to zrób wielkie dzięki. Bo tak sobie myślę że takie rzeczy jak plamienia, krwawienie czy odpływ wód plodowych to pewnie jeśli już to najczęściej występują odrazu po.
Mi lekarz mówił że jeśli w trakcie zabiegu nic się wydarzy to później już bardzo małe szanse na komplikacje. Ale kazał przez 3 dni się oszczędzać i jechać na ip gdyby tylko coś się działo .
 
Laura1234
Głowa do góry! Ryzyko jest spore ale tak naprawdę są dzieczyny z prawdopodobieństwem 1:200 000 i rodzą chore i 1:4 a rodzi się zdrowe. Trzymaj się myśli ze jesteś w 14-stce!
Trzymam kciuki!

Shaer, ale cię testują na cierpliwosc! Koedy maja być wyniki? Piątek?

Co do po zabiegu, to ja oszczędzałam się tydzień. Jak pobolewl mnie brzuch w podbrzuszu to się kładłam . Starałam się nie dźwigać , tydzień bez sexu ;)
Generalnie liczy się ten okres zaraz po , ja się ciagle bałam ze mi mokro i ze wody się sączą ale to tylko moja czasowa paranoja

Trzymam kciuki za wszystkie dzielne mamy!!!

Justus! Jak się miewasz?
 
No to jak możesz to zrób wielkie dzięki. Bo tak sobie myślę że takie rzeczy jak plamienia, krwawienie czy odpływ wód plodowych to pewnie jeśli już to najczęściej występują odrazu po.

Ja na drugi dzień miałam kontrolne USG, lekarz który je robił.powiedzial że wszystko jest ok, nie ma ubytku wod, uszkodzen nie widzi.Jak bym plamila, krwawiła, nastąpiłby wyciek wod, obrzęki, temperatura i jakiekolwiek niepokojące objawy to mam wrocic do szpitala.Nie przesadzać z dźwiganiem, wstrzymać się od współżycia, sportów i innych obciążeń.
 
Dziewczyny czy któraś miała powikłania po amnio? Umówiłam sie na wizytę do dr Roszkowskwigo na 26, na 27 mam mieć amnio ale zawsze mogę zrezygnować .... zaczynam sie bać bardzie niz niewiedy. Jak wyglada odpływ wód płodowych ? Czy łożysko przodujące ma wpływ? Czy jazda 3 godz. Na drugi dzień będzie problemem?
 
reklama
Ja na drugi dzień miałam kontrolne USG, lekarz który je robił.powiedzial że wszystko jest ok, nie ma ubytku wod, uszkodzen nie widzi.Jak bym plamila, krwawiła, nastąpiłby wyciek wod, obrzęki, temperatura i jakiekolwiek niepokojące objawy to mam wrocic do szpitala.Nie przesadzać z dźwiganiem, wstrzymać się od współżycia, sportów i innych obciążeń.

Wielkie dzięki za zdjęcie. Czyli jak pojadę na kontrole za 9 dni od zabiegu to chyba będzie Oki bo okurat tak mam ustalona wizytę u mojego ginekologa prowadzącego. A ze dojeżdŻam do niego 150KM to nie chce jeździć dwa razy.
 
Do góry