reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziekuje dziewczyny. Bardzo sie stresuje. Najbardziej tym, ze jade do szpitala z ktorym mam zle wspomnienia i zostawiam moje dzieciatka. To bedzie moje pierwsze rozstanie z maluszkiem. .
 
Dziekuje dziewczyny. Bardzo sie stresuje. Najbardziej tym, ze jade do szpitala z ktorym mam zle wspomnienia i zostawiam moje dzieciatka. To bedzie moje pierwsze rozstanie z maluszkiem. .

Kiedy badanie?! Trzymam kciuki ogromnie i ściskam ciepło

Ja czekałam na wyniki 3 tyg i 2 dni
 
Kiedy badanie?! Trzymam kciuki ogromnie i ściskam ciepło

Ja czekałam na wyniki 3 tyg i 2 dni

15.05 we wtorek bede przyjeta na oddzial, ale o 13.00 wiec nie wiem czy zrobia mi tego samego dnia czy nastepnego od rana. Juz chyba tylko ja bede miala najwiecej czekania i stresu
 
Jak ja czekałam na amnio to tez dziewczyny były już po wynikach- tu zawsze ktoś jest, lub dołącza
A my mimo ze mamy wyniki to jesteśmy bo wiemy jak ważne jest wsparcie dla tych co w stresie
 
reklama
15.05 we wtorek bede przyjeta na oddzial, ale o 13.00 wiec nie wiem czy zrobia mi tego samego dnia czy nastepnego od rana. Juz chyba tylko ja bede miala najwiecej czekania i stresu

15 już za chwilę.. Ja czekałam 2.5 tyg na wyniki. Ale jak już byłam po aminopunkcji byłam spokojniejsza. Potem przyszedł stres jak minęły te 2 tyg. Ale już mniejszy. Mnie chyba najbardziej stresowalam decyzja czy zrobić czy nie.
Trzymam kciuki abyś i Ty jak najszybciej tu pisała jako wsparcie dla innych. Buziaki
 
Do góry