reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
No wlasnie nie.
Harmony bada 3 trisomie 21 18 13 i zaburzenia liczby chromosomow plciowych.

A Niftypro 6 trisomii 21 18 13 9 16 22 ,
84 mikrodelecje mikroduplikacje i 4 nieprawidlowosci chromosomow: zespoly turnera Kinefcośtam i cos tam cos tam jeszcze. Wiec duzo więcej

Juz w pierwszym tyg jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy zaczelam sie interesowac tym.


U mnie akurat mój lekarz i przychodnia w której prowadzę ciążę ma umowę z tym producentem. Jeżeli chodzi o test to jest to samo co Nifity tylko inna nazwa
 
No wlasnie nie.
Harmony bada 3 trisomie 21 18 13 i zaburzenia liczby chromosomow plciowych.

A Niftypro 6 trisomii 21 18 13 9 16 22 ,
84 mikrodelecje mikroduplikacje i 4 nieprawidlowosci chromosomow: zespoly turnera Kinefcośtam i cos tam cos tam jeszcze. Wiec duzo więcej

Juz w pierwszym tyg jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy zaczelam sie interesowac tym.
Mam taki pakiet który też bada dodatkowo zespół Turnera i kilka innych nieprawidłowości.
 
Któraś z dziewczyn wrzuciła tabelke z przeziernosci karkowej i..szukam na bb
Macie moze ten wykres z badania?
Dzis mam na 10tą genetyczne i chcialam sobie przed badaniem luknąc [emoji4]
 
No to czekam razem z Tobą [emoji110][emoji110][emoji110]
Lece na usg. Milego dzionka [emoji254][emoji272][emoji257][emoji258][emoji253]
Tak ten podstawowy bada trzy podstawowe trisomie. Jest jeszcze wersja rozszerzona. Jak będę miała wyniki to napiszę.
 
Juz po [emoji3][emoji3][emoji3]
Dzidziuś 7.31 [emoji173] Nt 1.69 [emoji173]
Wszystko ma na swoim miejscu łącznie z siusiakiem [emoji170][emoji170][emoji170]
Termin na 13.01.2020 [emoji173][emoji173][emoji173]
Jest większy niz wynika z ostatniej @
Pappe mowil zebym zrobila bo mowi o wadze urodzinowej. A ryzyko u mnie jakiekolwiek wad wykluczone. Nifty mowil ze bardzo dobrze ze zrobiłam bo z wieku mialam juz wysokie a po usg skorygowane na nizsze ale jednak zawsze. Dlatego w huk sie ciesze ze zaczelam badania od nifty
20190711_110711.jpeg
20190711_110707.jpeg
 
reklama
Do góry