reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Też byłam w szoku że w takim wieku coś może być nie tak.. ja jednak zdecydowałam się na amnio, jutro mam badanie, bardzo się stresuje. Aż nie chce myśleć jak dłużyć będzie się czas oczekiwania na wynik..
Będziesz miała robione prywatnie w gabinecie czy w szpitalu? Jeśli w szpitalu to wiesz może czy będą zostawiać Cię na oddziale?
 
reklama
A dostałaś w szpitalu L4? Ja będę miała aminio właśnie robione za tydzień w szpitalu.
Nie dostałam. Ale też nie było źle, bo tylko następnego dnia miałam bóle mięśni na dole brzucha. A już kolejnego nic mnie nie bolało. W sumie nie wiem czy wystawiają, ponieważ nie pytałam. Mam lekka pracę, przy komputerze, więc mogłam już następnego dnia iść.
 
Nie dostałam. Ale też nie było źle, bo tylko następnego dnia miałam bóle mięśni na dole brzucha. A już kolejnego nic mnie nie bolało. W sumie nie wiem czy wystawiają, ponieważ nie pytałam. Mam lekka pracę, przy komputerze, więc mogłam już następnego dnia iść.
No nic będę musiała się w szpitalu podpytać. Niby ciężkiej pracy nie mam, w połowie przy komputerze ale też przy obsłudze klienta i jednak trochę nachodzić muszę się. wolałabym chociaż na 3dni L4 dostać. Dzięki za inf
 
reklama
Do góry