reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Jak tam dziewczyny ??

u mnie wkraczam w 31 tc. Dalej mogę pracować i planuje do 20 grudnia :) obiecałam mężowi, że potem już pójdę na l4. U mnie ciąża przebiega spokojnie ostatnio. Nie narzekam na bóle, czy też nadmierną ociężałość. Jest to dla mnie bardziej dyskomfort ale póki co nie mam jakiś okropnie uciążliwych dolegliwości. Same drobiazgi typu lekka zgaga, szybko chodzić nie mogę czy jak się schylam jest mi niewygodnie. Generalnie jeszcze 2 miesiące i KONIEC ciąży.

Na 3 USG prenatalne lekarz w ramach programu mnie nie zapisał. Uznał, że nie ma podstaw skoro miałam amniopunkcje i wyszła OK.
 
reklama
Mamuska39 piękny wpis! Dziękuję [emoji7]

Kaśka ale czas leci! Ty już w 31 TC wow! Mój maluch ma 4.5 miesiąca [emoji5] życzę wam zdrówka i dalszego dobrego samopoczucia. I spokoju[emoji5]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! U mnie 24 tydzień ciąży. Mała buszuje w brzuszku. Wizyte mam 19.12. Czuje się roznie. Dzisiaj doskiera mi moga ból głowy. Przy chodzeniu czasem pachwina boli i od dłuższego stania kregoslup. Ale jestem mobilna i nie jest tak zle.
 
Hej dziewczyny. Jestem po zabiegu amniopunkcji. Wczoraj sie odbył. Faktycznie jest tak że zwykły zastrzyk w pośladek bardziej boli niż ten zabieg. Teraz czekanie do ok 3tyg. Mam pytanie. Jakie miałyście zalecenia od lekarza który u Was przeprowadził zabieg? Ja mam co 4h brać nospe 40mg i nie stresować się żeby skurczu nie wywoływać. I tak leżę w łóżku od wczoraj. Jak u Was to wyglądało po zabiegu? Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Jestem po zabiegu amniopunkcji. Wczoraj sie odbył. Faktycznie jest tak że zwykły zastrzyk w pośladek bardziej boli niż ten zabieg. Teraz czekanie do ok 3tyg. Mam pytanie. Jakie miałyście zalecenia od lekarza który u Was przeprowadził zabieg? Ja mam co 4h brać nospe 40mg i nie stresować się żeby skurczu nie wywoływać. I tak leżę w łóżku od wczoraj. Jak u Was to wyglądało po zabiegu? Pozdrawiam
przez 3 dni oszczędzać się, przez 7 nie dźwigać i to tyle.
 
Hej dziewczyny. Jestem po zabiegu amniopunkcji. Wczoraj sie odbył. Faktycznie jest tak że zwykły zastrzyk w pośladek bardziej boli niż ten zabieg. Teraz czekanie do ok 3tyg. Mam pytanie. Jakie miałyście zalecenia od lekarza który u Was przeprowadził zabieg? Ja mam co 4h brać nospe 40mg i nie stresować się żeby skurczu nie wywoływać. I tak leżę w łóżku od wczoraj. Jak u Was to wyglądało po zabiegu? Pozdrawiam
Ja byłam w szpitalu i leżałam całe 2 dni bo się bałam skurczów [emoji16]
Mi akurat nie kazali nic brać więc różnie bywa. Ale to chyba dobry pomysł z tą no spą...

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Ja miałam badzcie nospe i magne b6. Trzy razy dziennie poczynając od dnia przed amniopunkcja plus trzy po. Oczywiście też przez 5 dni leżeć i później przez dwa tygodnie się oszczędzać. Tak to wygladalo u mnie.
 
Hej dziewczyny. Jestem po zabiegu amniopunkcji. Wczoraj sie odbył. Faktycznie jest tak że zwykły zastrzyk w pośladek bardziej boli niż ten zabieg. Teraz czekanie do ok 3tyg. Mam pytanie. Jakie miałyście zalecenia od lekarza który u Was przeprowadził zabieg? Ja mam co 4h brać nospe 40mg i nie stresować się żeby skurczu nie wywoływać. I tak leżę w łóżku od wczoraj. Jak u Was to wyglądało po zabiegu? Pozdrawiam
Jak tam samopoczucie ?
 
reklama
Witam, 27.12 mam mieć amniopunkcje.
Jestem rozdarta ,wynik usg dobry ryzyko bardziej na wiek 36 lat 1:292.
Wizyta u genetyka mnie trochę uspokoiła ale obwy zawsze są.Jakie macie doświadczenia z tym badaniem?
 
Do góry