reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Bardzo mi przykro ze musisz przechodzić przez takie emocje :/ moja koleżanka miała takie NT jak u Was i podejrzenie wady serca. Trochę lepsze miała wyniki krwi jak u Cb. Ryzyko T21 1:58 … nie robiła amniopunkcji, koncentrowali się na późniejszych dobrych USG. Chłopczyk urodził się zupełnie zdrowy czego i Wam życzę 😘🍀
Nie dam rady żyć w niepewności
Muszę się skupić na tym co będzie będąc przygotowanym na róże możliwości.
Cały czas mam nadziej ze nie ma wad genetycznych a z reszta sobie poradzimy
O to się modlę 🙏🏻
 
reklama
Nie dam rady żyć w niepewności
Muszę się skupić na tym co będzie będąc przygotowanym na róże możliwości.
Cały czas mam nadziej ze nie ma wad genetycznych a z reszta sobie poradzimy
O to się modlę 🙏🏻
Nie dam rady żyć w niepewności
Muszę się skupić na tym co będzie będąc przygotowanym na róże możliwości.
Cały czas mam nadziej ze nie ma wad genetycznych a z reszta sobie poradzimy
O to się modlę 🙏🏻
Rozumiem i uważam ze słusznie poddajecie się badaniu!!! Trzymam kciuki i jestem razem z Wami! Ja robiłam testy NIFTY pro przy 1:140 dla T21 i tez nie mam pewności, właśnie czekam na porod i również modlę się o zdrowe dziecko 🥹
 
Rozumiem i uważam ze słusznie poddajecie się badaniu!!! Trzymam kciuki i jestem razem z Wami! Ja robiłam testy NIFTY pro przy 1:140 dla T21 i tez nie mam pewności, właśnie czekam na porod i również modlę się o zdrowe dziecko 🥹
Kochana przy takim 1:140 to na pewno wasz mały człowiek jest zdrowy
Wierze w to bardzo ❤️
Daj znać jak już będziecie się tulić
 
Dziś dostałam tel ze są wynik i umówili mnie odrazu do genetyka na wizytę na wtorek. Nic mi nikt nie powiedział nie mogą udzielić nic przez tel mając nawet wyniki w ręce
To czekanie jest dla mnie tak okrutne ze nie mogę znaleść sobie miejsca
😭😭😭😭😭😭😭
 
Masz racje, powinni wyprowadzic taka zasade , ze genetyka umawiaja na dzien spodziewanych wynikow , zeby nie trzeba bylo czekac .. to tortury sa.
Obys we wtorek skakala Z radosci 🙏👍
 
Dziś dostałam tel ze są wynik i umówili mnie odrazu do genetyka na wizytę na wtorek. Nic mi nikt nie powiedział nie mogą udzielić nic przez tel mając nawet wyniki w ręce
To czekanie jest dla mnie tak okrutne ze nie mogę znaleść sobie miejsca
😭😭😭😭😭😭😭
Jestem z Tobą całym sercem, trzymam kciuki za Was i tak jak pisze arona obyś we wtorek mogła w końcu odetchnąć bo ile można 😘 dzielna mama z Ciebie ale ja wiem jak trudno jest się uspokoić i złapać głęboki oddech! Ściskam i czekam na wieści od Ciebie ✊🍀💚
 
Dziś dostałam tel ze są wynik i umówili mnie odrazu do genetyka na wizytę na wtorek. Nic mi nikt nie powiedział nie mogą udzielić nic przez tel mając nawet wyniki w ręce
To czekanie jest dla mnie tak okrutne ze nie mogę znaleść sobie miejsca
😭😭😭😭😭😭😭
Trzymam kciuki! ❤️Ja też będę miała amniopunkcje w przyszłym tygodniu w środę. Nie wiem jak wytrzymam czekanie na wyniki. Trzymaj się ciepło, spróbuj oderwać myśli - pooglądaj serial, spotkaj się z ludźmi, porób jakieś rzeczy które lubisz z robić. Na pewno siedzenie samej i czytanie internetów nie pomaga ;)
To że nic nie powiedzieli przez telefon nie oznacza jeszcze. Nawet jak nie będzie najlepiej - to trudne emocje zostaw na czas kiedy będziesz wiedzieć wszystko na 100% A przede wszystkim to że nic nie powiedzieli przez telefon nie oznacza najgorszego ❤️
 
reklama
Do góry