reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Album ze zdjęciami maluszków

reklama
Wymiękam przy Tobie. I przez taki napastliwy sposób prowadzonej przez Ciebie rozmowy jestem bardzo na Nie abyś miała dostep do wątku zamkniętego.
 
Cieszę się ze przynajmniej w tym jednym jestesmy zgodne i tym miłym akcentem zakończmy tą rozmowę
 
No dobrze... spróbuję coś wytłumaczyć, zanim zrobi się całkiem niemiło i Sierpniówki zaczną się niepotrzebnie kłócić :tak:

Pati, podczas Twojej nieobecności na forum, po różnych nieprzyjemnych sytuacjach z podbieraniem zdjęć dzieciaczków, podczytywaniem naszych - bądź co bądź - zwierzeń przez osoby spoza naszej małej grupy i obgadywaniem nas za naszymi plecami włącznie poprzez wytykanie nam różnych zachowań, o których między sobą pisałyśmy, zgodnie postanowiłyśmy zamknąć wątki zdjęciowe oraz "nasze samopoczucie". Dostęp do nich dostały wszystkie dziewczyny, które aktywnie udzielały się w tym czasie na Sierpniówkach. Już po zamknięciu wątków i utworzeniem całego zamkniętego działu do naszego grona kilkakrotnie dawałyśmy dostęp nowym osobom. Niestety, jak się okazywało, nowe dziewczyny dość szybko przestawały się odzywać. Sprawiło to, że postanowiłyśmy nie przyznawać tak szybko dostępu następnym osobom, które będą chciały dołączyć do naszego grona. Toczyłyśmy między sobą dyskusje na jakich zasadach mamy dawać dostęp i na jakich ten dostęp odbierać. W efekcie kilka dziewczyn nieudzielających się od wielu miesięcy ten dostęp straciło. Uznałyśmy, że wtajemniczamy nowe dziewczyny, kiedy nabierzemy do nich zaufanie i pewność, że nie są u nas tylko przelotem ale chcą się zadomowić na stałe.
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że byłaś jedną z pierwszych Sierpniówek na tym forum, ale z pewnych przyczyn nie było Ciebie wśród Nas ponad rok i wiele dziewczyn albo słabo Cię pamięta, albo w ogóle Cię nie zna. A przez ten rok wiele się u nas zdarzyło. Dlatego postanowiłyśmy, że zanim damy Ci dostęp do wątków zamkniętych przez ten czas chcemy Cię lepiej poznać :tak:
 
A to moja Pszczołka
pict56325dy6.jpg
pict56326ng0.jpg
 
reklama
:-:)-:)-( .... wow..o jakże mi przykro....ja też się nie udzielam na forum już z pół roku...ale jak tylko chwila to czytam i czytam i wspominam....:tak::tak::tak:
Bardzo bym nie chciała stracić tej możliwości....:no::no::no:
Bosheeeee...chyba jednak będę musiała coś raz w tygodniu napisać....
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE.........I WYBACZCIE :sorry::sorry::sorry:
A oto moja Oliwka....
 
Do góry