reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Najważniejsze że wszystko w porządeczku :-D :tak: A kiedy następna wizyta ??

Kazał mi przyjść w połowie lipca. Myślę, że się wybiorę 17 albo 20. Mam przyjść z wynikami badań. Aha, bierzecie jakieś witaminy? Ja odstawiłam folik a zaczęłam brać maternę (też ma kwas foliowy), ale facet mi kazał wrócić do folika i zdrowo się odżywiać, a witaminy brać po 3 miesiącu dopiero.
An
 
Kazał mi przyjść w połowie lipca. Myślę, że się wybiorę 17 albo 20. Mam przyjść z wynikami badań. Aha, bierzecie jakieś witaminy? Ja odstawiłam folik a zaczęłam brać maternę (też ma kwas foliowy), ale facet mi kazał wrócić do folika i zdrowo się odżywiać, a witaminy brać po 3 miesiącu dopiero.
An

Co lekarz to inna teoria. Mnie kazał brać witaminy (biorę Feminatal N) bo w ciąży z Lolkiem od 4 miesiąca borykałam się z anemią i nie mogłam się jej pozbyć jeszcze rok po porodzie. W ogóle miałam złe wyniki badań. Np. przy porodzie nie mogłam dostać znieczulenia zewnątrzoponowego bo miałam tylko 96 tys. płytek ( znieczulenie robią od 150 tys.) Więc teraz L wymyślił że mam brać od początku :-)
 
Co lekarz to inna teoria.

No właśnie. I bądź tu człowieku mądry. Ja tez miałam kłopoty z krzepliwością - nie aż takie, jak Ty, ale wystarczające, żeby mieć kłopoty u dentysty i wystraszyć lekarza podczas cesarki. Muszę o tym pamiętać. Na razie staram się nie myśleć, co mnie w tym lutym czeka ;-)
 
reklama
Witajcie
byłam wczoraj z mężem na badaniu usg, widziałam naszego dzieciaczka, ma 2 cm, ślicznie się ruszał, machał nóżkami i serdeszko bił jak szalone - ale się wzruszyłam
A oprócz tego lekarz stwierdził u mnie tyłozgięcie macicy:confused:, chociaż stwierdził że w niczym nie powinno mi to przeszkadzać
 
Do góry