reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Pyśka Ale zarąbiście wyglądałaś :) Extra kieca :D

Znachorka super bebzolek :)


Ja też wrzucam najnowsze fotki zrobione wczoraj rano :) Sorki, że tak bez głowy, ale się wstydzę- przecież prawie goła jestem :p Jak będzie zamknięty wątek, albo gdyby udało się zamknąć ten to wtedy bym wrzuciła z pyszczkiem.

Zobacz załącznik 175431 Zobacz załącznik 175432

Loooomatko kochana kasiunia ale biust to ty masz.......piekny:) Brzusio bajeczny a jakie majtusie a kwiatuszkiem na srodku picznego wlosa:p
Tez mam kreseczke na brzuchu...tzn ja to mam kreche od picznego wlosa a z po cyc:p

hehe no kochana myślę że co jak co ale to on Ci w oczy nie spojrzy:-D:-D:-D
No w oczy to raczej nie haha...ale moze w czekoladowe oczko raczej...boze jaka ja obrzydliwa...
 
Dziewczyny bosko !!!

Siunia ekstra figurka, super brzusio, a cyca to Ci normalnie zazdroszczę :-)

Pysia superaśnie wyglądałaś. Założę się, że lepiej od panny młodej i że wszyscy faceci patrzyli tylko na ciebie ;-)
 
Pochwalilam sie juz na NK to i tu sie pochwale brzusiem:-) 24 tc i 2 dzien. Zdjecia sa podobne do tych ostatnich bo robie sobie co tydzien w tym samym ubranku aby widziec roznice:-D
A jak bedzie watek zamkniety to pokaze goly brzusie, bo teraz to ja sie wstydze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • ja.jpg
    ja.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 41
Siuniab brzusio super super super :tak: taki sliczny ciazowy :-) no i masz juz widoczna kreche. Ja tej krechy w pierwszej ciazy wogole nie mialam, choc pare osob mi wmawialo, ze to niemozliwe, bo wszystkie ciezarowki maja :dry:a guzik prawda:-p wiec moze i tym razem mnie ominie :-p
No a "oddech" to Ty masz uroczy :cool2: ja to lubie jak babka ma ladny i konkretny ...no ten tego :-p:-D

Zabeczko ale Ty masz zgrabniutki brzunio :tak: ja to mam juz co najmniej 3 razy taki :baffled: zazdroszcze Ci...
 
reklama
piszta piszta do admina, to może i ja cyca pokaże, ale nie mam kierownika, który by w niego zaglądał:no: i od razu niech się ktoś spyta o ten zamknięty wątek, bo juuuż czas:tak:

Najlepiej byłoby chyba do MamySówki napisać i powiedzieć aby się zapytała bo póki co ona zawsze pośredniczyła w takich sprawach.

Zgdonie z obietnicą fryzura :)

Ale super te loko-fale uwielbiam takie, bo te pudlowo-nastroszone jak se niektóre lubią lajsnąć to masakra ;)


Żabeczko ślicznie wyglądasz :) Taka zgrabniutka jesteś i wyglądasz kwitnąco :)


A tak w ogóle to chciałam podziękować Wam komplementy. No ale z tym cycem to ja nie wiem o co kaman- chyba jak na ciążowy to normalny jest :p Powiększył się dosyć to fakt, ale noszę cały czas ten sam stanik co przed ciążą. Jedynie stały się cięższe i nabrzmiałe. Hmmm... Sama nie wiem ale i tak dziękuję za komplemenciory :)
 
Do góry