reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Szymek śpi zawsze od 20:00 do ok 7:15 bez budzenia w nocy.- nie wiem czy to dużo czy mało ale widocznie tyle mu potrzeba.
 
reklama
a mój malec mnie zaskoczył dziś cał dzień chodzi i powtarza żę jak pójdzie spaćto mam mu koniecznie zamknąć drzwi a on rano je otworzy- nawet robi próby czy da radę.jeśli naprawdę będzie spał całą noc przy zamkniętych drzwiach i rano bez płaczu je otwoerzy to będę mega szoku.
 
u mnie Zosia jednak śpi w dzień jeszcze 2/3 godzinki
wieczrne spanie zaczyna się o 21.30 i trwa do 7.30 :tak:

mnie to pasuje bo nie musze chodzic na paluszkach wieczorem, jednak brak swojego pokoju ma swoje minusy...mam nadzieje ze do roku to się zmieni ;-)
 
U nas ostatnio znów całe nocki przesypiane bez pobudek. Ale dziś zaczął się katar, więc spodziewam się, że mogą zacząć się kłopoty ze spaniem.
 
Emilka ostatnio spała w miarę u siebie ale dziś przywędrowała do nas nawet nie wiem kiedy obudziła mnie i mówi że chce do siebie i ją odprowadziłam :sorry:może w końcu będzie jej u nas nie wygodnie i jej się odechce przychodzić :-D
 
reklama
Do góry