reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
to nie było źle:rofl2: Antek też nad ranem do nas chce przyjść,woła "ma" i nogę zadziera na łóżeczko:sorry:
 
Nuska?:-D
Ja Konradowi wyjęłam szczebelki i sam sobie do nas wchodzi w środeczek:tak:.Raz sie obudziłam jak wychodził z pokoju,chciał isc do dzieci.Musiałam mu pokazac,że o 3 w nocy dzieci jeszcze śpią;-):-D.
 
Oliwka wczoraj nie chciała iść spać o 22, gadała cały czas, uciekała z łóżka, zasnęła dopiero o 23, a dziś rano był problem, żeby ją obudzić po 8, bo na 9 szłyśmy na bilans.
 
Jenni jest niezła.
kubie cos sie przez chorobę poprzestawiało,zasypiał o 20.00,wstawał o 7.00.
 
Emilka zasneła o 21:00 i spała chyba do 7 lub 8 nie wiem dokładnie bo ja spałam do 8:00:sorry2:ale o 0:00 znów pobudka i ją odniosłam odrazu do siebie i był lekki pół godzinny bunt czyli wymyślanie to herbata to coś innego

dziwie się że miała siły po 2 godzinnym wojowaniu na placu zabaw


ale wiecej się nie budziła muszę ją odrazu odnosić bo zauważyłam że wtedy się nie budzi i nie przychodzi:no: bo wie że nie warto bo i tak wyladuje u sieie ale nie zawsze zauważe że do na wskoczy do łóżka bo potrafi się połózyć na samym brzegu skulona a ja jak się odwracam to dopiero ją zauważam :sorry2:


Irtasia ja dopiero się też męczyłam z Emilką i o tej szła spać nawet po północy:baffled:ale od 2 dni nie spała w dzień :sorry2:
 
reklama
Moje dziecię też jak sowa dziś w nocy nie spało,tylko smoka gryzł,bo już przecięty jest przez nas:sorry2: i gryzł go na różne sposoby:baffled:,a teraz jeszcze śpi,więc dziś nie ma drzemki tylko na sanki,bo słońce i śnieg prószy:-D:tak:
 
Do góry