reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Kurcze pozno Wam te szkraby chodza spac......:confused:
Julka z regoly kladzona jest ok 20......jak nie moze zasnac to poprostu lezez z nia cicho az sie nagada i usnie:-D
Czasami jak gdzies jestesmy i idezie spac po 21 to widze jak sie biedna meczy....

Wczorajsza nocka byla super.....tylko jedna pobudka na mleczko kolo 5 i dalej spanko....:-p
 
reklama
Marta tez chodzi wczesnie spac-20-20.30 najczesciej juz spi.Ale za to wczesnie wstaje
:-p

Kasia-co do tej roznicy rytmow, to u nas tak samo.Paweł to typowy nocny marek,a ja lubie wstawac wczesnie rano, bo mi szkoda dnia.Bywa-na szczescie rzadko, ze o 5 nad ranem mijamy sie w łozku, ja wstaje bawic sie z Marta a on dopiero kładzie sie spac ;-)
 
Ostatnia edycja:
Antosio już śpi:szok:,a to dlatego,że w nocy trochę nie spał,wstał ok.10.00 rano nie spał w południe,i ciekawe kiedy teraz wstanie?:baffled:
 
Emilka wstała za to o 6:00 odwaliła 2 minutową histerię :baffled: i poszła dalej spać ze mną do 10:00 :tak: za to w dzień nie spała wiec o 21:00 ją idę usypiać :tak:
 
Lusia od paru tygodni zasypia pomiedzy 20 a 20.30 i budzi sie pomiedzy 8.00 a 9.00, w dzien spania niet. jestem happy
 
reklama
Do góry