reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Też idę już do łózia, bo jutro mamy rano wizytę u okulisty. Ja mam wadę wzroku, Madzia też, mam nadzieję, ze Wiki się uchowa przed tą przykrą przypadłoscią:tak:Dobranocka kochaniutkie:tak::-D:-):crazy::rofl2:
 
reklama
Wy juz idziecie spac a ja siedze tu z Oli przy cycu :errr: Coś od wczoraj odwidziało jej się chodzic spac o 22 :wściekła/y:
 
Ostatnia pożegnałam ten watek i pierwsza go rano witam. Wczoraj Oli zasnęła mi dopiero przed 24.
Ale zgadnijcie o której się obudziła?
O 7.10 rano :-):-):-)
Żadnych pobudek w nocy na cyca.
Co prawda kosztowało mnie to zciąganie z jednego cyca rano, bo opróżniła tylko jednego, ale wykorzystam dziś to mleczko do ryżowej kaszki z bananami (dostanie dziś zamiast sinlacu).
 
Wktoria obudziła się dzisiaj tylko 2 razy, to też sukces:tak:Pierwszy raz 1.30, a drugi 3.30. Nie chciała jeść na leżąco w naszym łóżku, to ją odtransportowałam do jej łóżeczka> Może przez tto, a właściwie dzięki temu nie budziła się tak często jak zwykle. Nie czuła cycusia, to spała:-D, a może to tylko przypadek.
 
Kasiad, chyba ta pogoda tak dziala...Julka spala dzisaj w nocy tez bardzo ladnie <nie tak jak Oli, ale co tu narzekac> i teraz tez spi juz 1,5h.
Pogoda obrzydliwa...szaro, buro i deszczowo.:angry::wściekła/y::angry:
 
reklama
Do góry