reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Ja również Rozalka gratuluję jeszcze raz :-) pewnie, że się cieszysz, masz powód :tak:

Wczoraj zasypianie było ciężkie, ale nocka znów ok, tylko 1 pobudka na mleko o 6, spanie do 9. Nawet nie było popłakiwania nocnego w czasie snu :-)
 
Rozalka gratki dla ciebie i Kubusia dzielny chłopak :tak:

dziś widziałam chyba z 4 letnie dziecko ze smoczkiem i niezbyt ładnie to wyglądało :no: rozumiem ze ciężko dziecko oduczyć ale jednak do pewnego wieku jeszcze dziecko ze smoczkiem jakoś wygląda bo za duże to nie bardzo :sorry2:
 
Dzięki,dzięki,cieszę sie,że nam kibicowałyście.:tak:


Gosia też często spotykam jedną sąsiadkę z (na oko)3-3,5 letnim wnukiem,w wózku,z pieluszka i smoczkiem.Nie wygląda to fajnie,a wręcz śmiesznie.Mały coś tam mówi z tym smoczkiem w buzi:szok:
Ostatnio kilka razy przejeżdzalismy obok niej w Tesco,a Kuba "o dzidzia didi..':-D,ale sam nie wspomniał,że chce.
Niektórym mamom i babciom trudno pogodzic sie z tym,że dziecko wyrasta z niemowlęctwa...:tak:
 
Oli jest nieroformowalna :dry: od kilku dni były wieelkie problemy z zaśnięciem, a dziś przyszła o 20.30 i powiedziała, że chce spać, położyliśmy ją i błyskawicznie zasnęła. Pewnie dla odmiany teraz będzie się w nocy budzić :angry:
 
Druga noc z rzędu beznadziejna,a już tak fajnie było_Ostatniej nocy płacz,wierceniesie, wkurzanie....Pewnie zęby..:baffled:
 
reklama
No a ja odpukać noc miałam niezłą, pomimo tego, że Oli tak wcześnie zasnęła. Troszkę postękała raz w nocy, ale po przytuleniu się uspokoiła. Pobudka na mleko o 5.30. Nocka niestety skończyła się o 6.30, Oli wstała wyspana i ani myślała dłużej leżeć. Zresztą wydaje mi się, że nie spała już po wypiciu mleka, tylko jeszcze z godzinę leżała i wciągała żółtko.
 
Do góry