reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

reklama
i ja sie melduje z Legnicy ale poki co nie jestem staraczka. Mam juz 13 miesiecznego Ancymonka i on jest calym moim swiatem:-) Drugie bobo za kilka lat...
 
o jak fajnie, że jest ktoś z Legnicy... My z mężem właśnie się staramy choć ten miesiąc był troszkę dziwny bo po 16 dniach zaś przyszła @... :no: ... zamówiłam sobie testy owulacyjne może coś one pomogą :)
 
karola - no my sie staralismy bardzo dlugo, zwlaszcza ze pierwsza ciaze blizniacza poronilam. Ale udalo sie i wam sie uda... czego ci zycze z calego serca!
 
monciaa- dziękuje za słowa otuchy... też już bym chciała mieć takiego maluszka ... póki co cieszę się moim chrześniaczkiem :)
 
Witam..
Na tym podforum jest już temat dotyczący Legnicy dlatego wątki zostały połączone.
Pozdrawiam..
 
Witam serdecznie przyszłe mamusie i obecne... Szukam dobrego ginekologa by pomógł w zajściu w ciążę... wiem , że jest taka możliwość bo u mnie w rodzinie osoby miały problem i jakoś lekarz dał min zastrzyki i zaraz osoby zaciążyły... niestety lekarze już nie żyją więc muszę szukać nowego... czy są tu dziewczyny, którym lekarz pomógł w zajściu... taki, który wykona wszystkie badania i nie będzie wymyślał tylko podejmie się pomocy :)
 
w podobny sposób koleżanka zaszła w ciążę, dzięki pani doktor z Lux-Medu na Wiatracznej. ale nie pamiętam nazwiska - mogę zapytać jeśli chcesz.
 
reklama
Do góry