reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Witaj kate693. Napisz coś o sobie (z której części miasta, co robisz, ile masz dzieci itp.).

A ja tu pozamiatam te pajęczyny, co obrosły nam wątek ;-):tak:
 
reklama
Witam a ja tez mogę się przyłączyć.....
zaglądam od jakiegoś czasu ale widzę ze Częstochowa spi wiec się nie ujawniałam:-)
 
wiec witam sie jeszcze raz
mam na imię Ola mam prawie 29 lat i od czterech lat mieszkam w Częstochowie
a pochodzę z rudy śląskiej ...od dwóch lat jestem szczęśliwa mężatka i mama dwuletniego łobuza:-)...
 
Helo

Witam nowe mamy z czestochowy.

A widze ze wysprzatane az mila zajrzec.:))

Ja juz po urlopie -2 tyg nad morzem bylam .W sumie to takie wczasy polaczone z kursem medycyny chinskiej i kursem tappingu.
Kurcze robie sie terapeuta i bioenergoterapeuta pelna geba.
Kobitki umiem juz masowac ,ustawiac,robie uzdrawiajaco-energetyczna terapie yin shin do i do tego terapie radzenia sobie z emocjami tapping...alem z siebie dumna.

Moj perełek najmłodszy za to nauczyl sie si robic do kibelka ...ciesze sie jak szalona bo juz dosc tych pieluch.

Pozdrawiam wszyskie mamuski czestochowianki.
 
Ola a w jakiej dzielnicy mieszkasz? Jak Ci się mieszka w Czwie? Ja też mam męża Ślązaka (z Katowic) a pracuję niedaleko Rudy, bo w Chorzowie.
Squomage gdzie byłaś nad morzem? Dobrze wiedzieć z tymi masażami :tak:. Ile właściwie ma Twój najmłodszy skarbek?
 
I znow pełno kurzu;-)Witam sie i ja.Jestem w trakcie szukania pracy,bo Julia od wrzesnia idzie do przedszkola.Rozgladam sie za ofertami pracy w nowej galerii ktora sie otwiera ale cos cisza.Nic na ten temat nie słychac:confused:Moze ktoras z was cos wie?
Jo ty juz pracujesz?
Pozdrawiam wszystkich :-)I witam sie z nowymi :tak:
 
I znow pełno kurzu;-)Witam sie i ja.Jestem w trakcie szukania pracy,bo Julia od wrzesnia idzie do przedszkola.Rozgladam sie za ofertami pracy w nowej galerii ktora sie otwiera ale cos cisza.Nic na ten temat nie słychac:confused:Moze ktoras z was cos wie?
Jo ty juz pracujesz?
Pozdrawiam wszystkich :-)I witam sie z nowymi :tak:
Dobrze, że przetarłaś szlaki ;-)
Ja mam jeszcze "wakacje" i od września zamierzam wracać, chociaż ten pomysł nie podoba się mężowi :no:.
Co do ofert pracy w G.Jurajskiej to nie słyszałam, nie wiem, czy czekają do ostatniej chwili (do września) czy co? Poszukaj na stronie sklepów, co mająsię otworzyć, może tam jest coś o naborze. Będą c&a, h&m, empik, smyk - tyle pamiętam ale pewno gdzieś znajdziesz info dot. sklepów w Jurajskiej.
Również pozdrawiam.
 
Joanno a przwie 3 lata.Jest z mikolaja 2006.Paseczek jego mi sie nie zmiescil tzn jak go wklejam to zaden sie nie otwiera jak sa tylko starszaki to widac.

Mada powodzenia w poszukiwaniu pracy

Na wczasach bylam w Sianożętach.Taka mala miejscowosc dla malzenstw z dzieccmi i dziadkow.Bylo fajnie.
 
reklama
Do góry