reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

Jo a gdzie macie takie problemy z przyjeciem do przedszkola?
No niestety na Lisińcu jest ciężko z przedszkolem. Ogłonie to zapisy są faktycznie od marca ale przedszkola żyją własnym życiem i tu różnie bywa. Prywatne chyba sobie samo może ustalić termin przyjęć a państwowe oficjalnie przyjmuje karty od marca ale rodzice już w styczniu przychodzą.

A tu co tak cichutko?Ale nas sniegiem zasypało:-)
Jo jak dziewczynki?
Oj zasypało, plery mnie od łopaty bolą ;-)
Dziewczynki zdrowe. Natalka się zrobiła bardzo wszędobylska, mały łobuziak, staje przy czym się da a na kolankach zasuwa jak wyścigówka. Z Anią szaleją. Po prostu mieszanka wybuchowa.
A jak Twoja Julka?
 
reklama
Jo Natalka rosnie ci w tempie ekspresowym:tak:jak ogladam zdjecie to nie moge sie nadziwic:-)Tyle co sie urodziła a juz raczkuje i do chodzenia sie zbiera:szok:Ale to juz chyba tak jest ze cudze dzieci szybciej rosna:-D
Julia nie choruje za to urwis na maxa i uparciucha:baffled:Teraz wychodza jej 5ki i udało mi sie ja nauczyc sikac na nocnik.Pieluszke wiec nosimy juz tylko w nocy.Zapisuje ja od wrzesnia do przedszkola i zbieram sie powoli do pracy.Planujemy z mezem,ze na swieta wraca do Polski i szuka pracy wiec bedzie sie działo:tak:A ty kiedy wracasz do pracy?I na Boga czemu odsniezasz ty a nie maz??Nie daj sie tak wykorzystywac-chyba ze to w ramach cwiczen kondycyjnych:confused:A jak Ania do siostry?Pewnie mała mamusia:happy:
 
Helo czestochowo i jej mieszkancy

Ano dzieci szybko rosna moje niedawno sie porodzily a tu jedno ma 14 drugie 12 a 3 ma juz rocznikowo 3 lata.Zasuwa czas.

Sniegu cala masa ale ma sie ocieplic wiec trza sie nim nacieszyc bo juz niedlugo bedzie ciapa.

Ja bylam na rozkladzie karmicznym u tej kolezanki co jej linka wklejalam i takie rzeczy mi wyszly ze hej i ze ojej.:szok:Teraz zaczynam kumac o cio tu chodzi.

Caluski w polikuski i ucieczke robie.
 
Witam serdecznie wszystkie Częstochowianki.
Jestem podwójną mamuską a w lipcu zostanę potrójną .
Moje gg 11323698 gdyby ktoś chciał popisać .
Pozdrawiam.;-)
 
Pasadenko witaj.Tez mam 3 dzieciaczkow.GG zapisalam pewno sie odezwe kiedys.Jak masz na imie kochana i z ktorej czesci cze-wy jestes?

Dosc juz tego sniegu ble.
 
ale dzis pieknie było u nas,z tej radosci az umyłam 3 okna:-)
I zapisałam Julie do przedszkola.Maja 25miejsc,jesli zas bedzie wiecej chetnych to zrobia komisje rekrutacyjna.Jestem dobrej mysli.Bardzo sie ciesze,ze nie musiałam stac w kolejce od wczoraj jak niektorzy w wiekszych miastach.dziwie sie ze nie otwieraja przedszkoli,skoro tak mało ich jest.Ludzie mieliby prace a dzieci opieke:tak:
 
Jo A ty kiedy wracasz do pracy?I na Boga czemu odsniezasz ty a nie maz??Nie daj sie tak wykorzystywac-chyba ze to w ramach cwiczen kondycyjnych:confused:A jak Ania do siostry?Pewnie mała mamusia:happy:
Planuję od września wrócić do pracy, oczywiście jak po drodze nie wydarzą się jakieś niesprzyjające okoliczności.
Odśnieżałam bo mąż był w pracy a ja musiałam Anię zawieźć na zajęcia i trzeba było sobie drogę utorować. Ale także ze względów kondycyjnych - dotleniłam się troszkę ;-).
Ania do siostry? Muszę je pilnować, żeby się nie pobiły o jakąś zabawkę. Żeby Ania nie popchnęła gdzieś Natalki czy innej krzywdy nie zrobiła. Ale nie narzekam.

Mada gdzie zapisałaś Julkę do przedszkola?
 
Jo na Krasinskiego.Numer o ile dobrze pamietam to 48.Ponoc chetnych jest 30osob a miejsc maja 25 wiec na bank bedzie rekrutacja:-(Obysmy sie dostały:tak:
To daja ci dziewczynki popalic,pocieszajace jest ze juz niedługo Ania nieco zmadrzeje i bedzie mniej bujek;-)A kto bedzie z dziewczynkami jak wrocisz do pracy?
 
reklama
Witajcie jakoś dawno nie zaglądałam na nasz częstochowski wątek.
Maks rośnie już 10 kg waży także ręce mi odpadają.Od stycznia wróciłam do pracy na 4 godzinki dziennie z czego się bardzo cieszę.
Jeszcze nie raczkuje za to pięknie siedzi
 
Do góry