reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

reklama
Kaczucha na to wygląda :) Jesteś z Częstochowy? :) Twoja malutka już chodzi? Mój jeszcze nie, tylko przy pchaczu i przy meblach
 
Ostatnia edycja:
aneczka odkąd Karola zaczęła chodzić brak czasu na wszytko - pozostały weekendy ale staramy się gdzieś wychodzić czy wyjeżdżać... na razie u nas wszystko po staremu, troszkę chorowaliśmy teraz jest dobrze. staram się tu zaglądać jak jestem w pracy ale też nie codziennie pracuję tylko na pół etatu więc... obowiązki i już do domciu...

asia ja też w Czewie od "niedawna" (4 rok leci) więc witam:)

a co u pozostałych częstochowianek??

pozdrawiam
 
asia tysiąclecie koło obi, moja Karola zaczęła chodzić jak miała 14 miesięcy... ale my od samego początku mamy czy moze miałyśmy słabsze napięcie mięśniowe więc może stąd to opóźnienie chociaż lekarze mówią że każde dziecko w swoim czasie i żeby niczego nie przyspieszać na siłę...
 
ASIA-A widzę że dyskusja toczy się w dwóch tematach ;) Mój mały ma rok i dwa dni i zrobił dziś po raz pierwszy 2,3 samodzielne kroczki :) Ale do samodzielnego stabilnego chodzenia chyba jeszcze daleko.
 
Dziewczyny, pojawiam się po dłuuuugiej przerwie ale u nas wciąż dochodzą nowe terapie a teraz jeszcze nowe apele, kalendarzyki z 1% i aukcje na allegro dla małej (link w sygnaturce).

U nas doszła diagnoza SI, i już mamy zajęcia, wdrożyliśmy terapię Delacato na odwrazliwianie zmysłów (młoda ma wszystkie zmysły zaburzone, najgorzej słuch, czucie głębokie i powierzchniowe). W styczniu przymierzam się do diagnozy funkcjonalnej a potem za kilka miesięcy może i do innej diagnozy (stwierdzić lub wykluczyć autyzm ewentualnie jakie zaburzenia tego spektrum ma Paulinka).

Sorki, że tak w skrócie ale mam do nadrabiania sporo wątków... Ale teraz już powinnam być częściej ;-)
 
reklama
Witajcie i ja sie melduje ;)
Brak czasu na pisanie, a wieczorami padam :dry:
mamaPaulinki byłaś z paulinka w szpitalu na Tysiącleciu koło 14 listopada??
dla Paulinki duuuuzo zdrowka, mam nadzieje że wszystkie wyniki wyjda pomyslnie.

U mnie Igor biega jak szalony i zajmuje cały czas :-) czyli nie mam czasu na nic. Postaram sie częściej zaglądać. Pozdrawiam i witam serdecznie nowe mamy z dzieciaczkami :-D
 
Do góry