reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

witam. jestem tu nowa i rowniez zaczelam cwiczyc i d a6w zaczelam dzis jest moj pierwszy dzien :-) zobaczymy jka dlugo pocagne do tego dietka i spacrki z pieskiem wieczorkiem:-):-)
 
reklama
Cześć buba! Ja tydzien temu ponownie zaczęłam, ale nie mam dobrego miejsca do ćwiczeń, bo na karimacie na podłodze mi za twardo, a na karimacie na łóżku za miękko. Poćwiczyłam 4 dni i przestałam. Nie wiem czy się znowu wezmę, ale bardzo polecam - w wakacje schudłam 4 kg.
 
ja musze sie za siebie wziasc to ostro bo juz niedlugo slub:-):-) a mam do zrzucenia 25 kilo:szok::szok::-:)crazy: po ciazy mi zostalo... ehhh... jak narazie to nic prubowalam wiele razy i nic wiec mam nadzieje i to wielka z przynajmniej troche zrzuce po tej 6
 
buba, na pewno zrzucisz, masz jeszcze sporo czasu. Wasza córcia ma dopiero 4 miesiące z tego co widzę, więc jesteś niedługo po porodzie. Na pocieszenie Ci napiszę, że ja przed ciążą ważyłam 8kg więcej niż teraz. Zobaczysz, że w miarę tego jak Mała będzie się rozwijała, Ty będziesz miała więcej zajęć, a wtedy zrzucisz na 100%. Poza tym 6 też pomoże. Mnie pomogła, mojemu mężowi też - on zrzucił 12kg :rofl2: A jeśli karmisz piersią, to będzie jeszcze łatwiej.
 
ja musze sie za siebie wziasc to ostro bo juz niedlugo slub:-):-)
Dobra motywacja - u mnie poskutkowalo :tak:
Cwiczonka z 6 weidera + dieta plaz poludniowych i praktycznie wyszlam na swoje kg ;-) 8kg do slubu w dol cieszylo :-)
Tylko wystrzegac sie trzeba efektu jojo :zawstydzona/y: mi sie nie do konca udalo... Ale ja na diecie caly czas byc chyba nie moge :-( a do cwiczonek wracam :tak:
Powodzenia!
 
A ja te ćwiczenia wczoraj zaczęłam i zobaczymy jak bedzie moze cos mi z tego wyjdzie. Ile wam srednio po tych 6 tyg ubyło cm i czy jest ktoś kto teraz zaczą ćwiczenia?
 
Generalnie pewnie trudno powiedzieć, bo niewielu śmiałków ;-) skończyło cykl. Jak ćwiczyłam do końca okresu 12 powtórzeń, to schudłam jakieś 4kg, nie wiem ile w centymetrach, ale zdecydowanie rozmiar w dół, więc efekty są świetne nawet jak nie dasz rady skończyć całości. Trzymam kciuki :rofl2:
 
reklama
Ja kiedys to cwiczyłam i chyba po 2 tygodniach miałam dosc czyli tez na 12 albo na 10 poprostu wymiekłam. Mam nadzieje ze teraz będzie lepiej. A ty teraz cwiczysz czy dopiero zamierzasz zacząć?
 
Do góry