reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 testów negatywnych …. 3 dni opóźnienia help

Za dużo czytałam.
Kobiety piszą ze mimo negatywnego ciąża była.. teraz nie mogę być.. jestem na lekach, silnych , potrzebnych :(
Moja głupota wiem..
a jak w ogóle wyglada opcja zajścia w ciąże w pierwszy dzień miesiączki ?
 
reklama
Za dużo czytałam.
Kobiety piszą ze mimo negatywnego ciąża była.. teraz nie mogę być.. jestem na lekach, silnych , potrzebnych :(
Moja głupota wiem..
a jak w ogóle wyglada opcja zajścia w ciąże w pierwszy dzień miesiączki ?
moim zdaniem jest naprawdę bardzo znikome prawdopodobieństwo ze jesteś w ciąży ale do własnego spokoju zrób sobie jutro betę 🙂
 
U mnie wychodziły delikatne kreski na testach przy spóźniającej się miesiączce ale to nie była ciąża a torbiel
 
Za dużo czytałam.
Kobiety piszą ze mimo negatywnego ciąża była.. teraz nie mogę być.. jestem na lekach, silnych , potrzebnych :(
Moja głupota wiem..
a jak w ogóle wyglada opcja zajścia w ciąże w pierwszy dzień miesiączki ?
Ale to testy robione w okolicach 10-14 dni po współżyciu. U Ciebie minął już miesiąc. Nie ma szans, zeby test nie pokazał takiej ciąży, bo beta po takim czasie sięga kilku tysięcy. Uspokój się, weź kilka głębokich oddechów. Zrobiłas testy. Wyszły negatywne. Poczekaj na okres
moim zdaniem jest naprawdę bardzo znikome prawdopodobieństwo ze jesteś w ciąży ale do własnego spokoju zrób sobie jutro betę 🙂
Przestań ją nakręcać. W tym przypadku nie ma żadnych szans na ciążę.
 
Ale to testy robione w okolicach 10-14 dni po współżyciu. U Ciebie minął już miesiąc. Nie ma szans, zeby test nie pokazał takiej ciąży, bo beta po takim czasie sięga kilku tysięcy. Uspokój się, weź kilka głębokich oddechów. Zrobiłas testy. Wyszły negatywne. Poczekaj na okres

Przestań ją nakręcać. W tym przypadku nie ma żadnych szans na ciążę.
nie chce jej nakręcać ale dla własnego spokoju niech zrobi betę, będzie przynajmniej miała pewność że nie ma o co się stresować
 
Ale to testy robione w okolicach 10-14 dni po współżyciu. U Ciebie minął już miesiąc. Nie ma szans, zeby test nie pokazał takiej ciąży, bo beta po takim czasie sięga kilku tysięcy. Uspokój się, weź kilka głębokich oddechów. Zrobiłas testy. Wyszły negatywne. Poczekaj na okres

Przestań ją nakręcać. W tym przypadku nie ma żadnych szans na ciążę.
nie wiadomo ile będzie miała jeszcze opóźnienia a przez ten stres to tym bardziej może się opóźnić a jak zobaczy na wyniku bety ze nie ma nic to będzie się czuła psychicznie lepiej i nie będzie się stresować
 
Możemy pisać ze na 100% nie jest w ciąży a miesiączka może się dalej opóźniać a ona mimo naszych wiadomości będzie się jeszcze coraz bardziej stresować więc czemu ją nakręcam pisaniem żeby zrobiła sobie betę dla własnego spokoju ?
 
reklama
Do góry