reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5t1d brak zarodka, zatrzymana beta

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
10
Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie, to byl 5t1d, lekarz długo szukał, w końcu znalazł pęcherzyk 5,6mm. Brak zarodka. Beta dzień przed wizytą wynosiła 3342, dziś po 48h powtórzyłam wynik 3320... lekarz mówi zeby czekać tydzień do kolejnej wizyty i wtedy się wszystko rozstrzygnie. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Nie mam już nadziei.. boję się ciąży pozamacicznej, bo jedną mam już za sobą.
 
reklama
Nie wiem ile u mnie wynosiła beta w 5 tygodniu, ale też tylko był pęcherzyk , dopiero po tygodniu był zarodek,
W tej chwili synek ma 6 miesięcy.
Co to ciąży pozamacicznej to lekarz nie określił gdzie znajduje się pęcherzyk?
 
Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie, to byl 5t1d, lekarz długo szukał, w końcu znalazł pęcherzyk 5,6mm. Brak zarodka. Beta dzień przed wizytą wynosiła 3342, dziś po 48h powtórzyłam wynik 3320... lekarz mówi zeby czekać tydzień do kolejnej wizyty i wtedy się wszystko rozstrzygnie. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Nie mam już nadziei.. boję się ciąży pozamacicznej, bo jedną mam już za sobą.
Też miałam zatrzymaną betę przez kilkanaście dni. Stanęła mniej więcej tak jak u Ciebie na 3000 z hakiem, ale u mnie zarodek cały czas się rozwijał. Niestety w 9 tygodniu serduszko się zatrzymało 😔 Możesz sprawdzić jeszcze betę, ale niestety musisz się przygotować na najgorsze, bardzo mi przykro. Napisałam cały wątek o mojej walce. Jeśli masz ochotę to przeczytaj

 
Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie, to byl 5t1d, lekarz długo szukał, w końcu znalazł pęcherzyk 5,6mm. Brak zarodka. Beta dzień przed wizytą wynosiła 3342, dziś po 48h powtórzyłam wynik 3320... lekarz mówi zeby czekać tydzień do kolejnej wizyty i wtedy się wszystko rozstrzygnie. Czy ktoras z Was byla w takiej sytuacji? Nie mam już nadziei.. boję się ciąży pozamacicznej, bo jedną mam już za sobą.
Robiłaś w tym samym laboratorium?
 
Nie wiem ile u mnie wynosiła beta w 5 tygodniu, ale też tylko był pęcherzyk , dopiero po tygodniu był zarodek,
W tej chwili synek ma 6 miesięcy.
Co to ciąży pozamacicznej to lekarz nie określił gdzie znajduje się pęcherzyk?

Znalazł w macicy, powiedział, że wg niego to ciaza wewnątrzmaciczna, ale nie można jeszcze całkiem wykluczyć pozamacicznej.
 
Nie wiem ile u mnie wynosiła beta w 5 tygodniu, ale też tylko był pęcherzyk , dopiero po tygodniu był zarodek,
W tej chwili synek ma 6 miesięcy.
Co to ciąży pozamacicznej to lekarz nie określił gdzie znajduje się pęcherzyk?
Przy ciąży pozamacicznej często zdarza się, że w macicy jest "pseudopęcherzyk" a drugi jest gdzieś indziej
 
reklama
reklama
Do góry