reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Karolinnka wczoraj tak długo siedziała przed komp. a dzisiaj chyba jeszcze śpi,zawsze była tu pierwsza.

Wsawaj już Karolinnko, pobudka!!!!!!!!! :laugh: :laugh:
 
reklama
jestem jestem beatko
j281zorek1hp.gif
;) po prostu chciałam żeby ktoś inny miał szansę się wykazać :) ja właśnie robię się teraz na bóstwo bo jadę zapłacić czynsz i muszę się prezentować :) ludzie jak by mnie zobaczyli tak bez wyszykowania się to zaczęli by krzyczeć ;)
 
No nie przesadzaj napewno nie jest tak źle. To idź i załatw wszystko szybciutko bo tu za cicho bez Ciebie.
A u Was też taki upał? U mnie niema czym oddychać i czekam na deszcz.
 
klementynko czy Twój mąż ma na imię antonio? bo jak nie to lepiej niech nie czyta tego postu ;) ale trafnie to ujęłaś :)

beatko upał straszny,jeszcze jechałam w autobusie i to w słońcu myślałam że padnę... :) tzn siedziałam,więc myślałam że zsunę się z krzesła :) a i ludzie nawet mi ustępują miejsca więc spox :) czynsz zapłacony,żegnajcie pieniążki... :) dziś jeszcze jadę kupić lampę do pokoju i zobaczyć jak remont się posuwa do przodu :)

Dziś tak zreknęłam na mojego popa w kom i mam jeszcze 74 dni żeby wykorzystać kasę na karcie,i tak pomyślałam że pięć dni później to ja już rodzę :D i tak już daleko mi się to nie wydaje :)
 
Ja chyba nie mam szczęścia do naszego forum, bo wczoraj napisałam cały eleborat do was a tu dzis patrze i się okazało że się nie wysłało. Taka już natura komputera. Wczoraj była z mężem na pokazie kompania zywej dzidzi. Bęczałam jak głupia jak zobaczyłam maleńkie jednodniowe słodziutkie i piękniutkie dziewczę o imieniu Wiktoria. Nie macie pojęcia jaka była sliczna i krucha,tylko 2500 ale to dlatego że z ciąży bliźniaczej druga z sióstr została z mama a nam mała aktoreczka pokazywała jak się śliczniutko kompie.
Zaraz dziś poleciałam do sklepu i nakupowałam parę akcesorii łazienkowych.
Sylvi strasznie Cię podziwiam i ogromnie gratuluję że wytrzymałaś to piekło, teraz może byc juz tylko lepiej!!!
Macie czasem obawy że coś będzie z dzidzią nie tak po porodzie. Ja czasem mam taki lęk że wyje jak głupia, wydaje mi się że mieć zdrowe dzidzi to tak wielkie szczęście że ja na to nie zasługuję.
 
Sylwi witaj i witam twoje dwa słoneczka,mam nadzieję ze nasze trzymanie kciuków pomoże i juz do konca wytrwasz z nami a nie w szpitalu.
 
Sylvi, też sie przyłączam. Trzymaj sie jak najdłużej, każdy dzień dla twoich maleństw jest na plus. Po ile ważą? Powiedz, czy u ciebie juz były bliźniaki w rodzinie?
 
reklama
Czesc:):):):)  humor mam o wiele lepszy w domku choc musze lezec co mnie strasznie denerwuje bo dni sie dluza,bardzo chciala bym wytrzymac do polowy pazdziernika naj lepiej zrobic mezowi niespodzianke na 24 pazdziernika w dniu jego imienin bo lekarze mowia ze i tak nie mam szans abym urodzila w terminie.Tak blizniaki sa w mojej rodzinie od strony mojej mamy.Mamy siostra ma dwie corki ktore maja juz bo 26 lat.Efka ja mam prawie codziennoie takie mysli czy dzidzie napewno sa zdrowe czy beda sie dobrze rozwijac itp. i codziennie sie doluje takimi myslami chociaz nie powinnam myslec tak ale bardzi sie boje o nasze malenstwa.A jak u was z rozstepami bo ja w dzien wyjscia ze szpitala gdy przyjzalam sie w domu w losterku mojemu brzuchowi to rozstep na rozstepie a nie mialam wogole do tej pory a teraz z dnia na dzien jest gorzej coraz wiecej zwlaszcza srodek brzucha i lewa strona bo prawa wyglada ladnie a smaruje sie od poczatku ciazy kremami miesiac temu kupilam sobie mustelle za 100 zl specialny6 krem dla kobiet w ciazy i nic nie zaradzil i tak wyszly.byc moze ja jestem drobnej budowy ciala a brzuch mam juz olbrzymi i ta skora juz nie wytrzymala.pozdrawiam:):):):):)p.s waza okolo 1,5 kg
 
Do góry