reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

5+4 brak zarodka i wysoka beta

Ale co Cię martwi? To normalne, że nie ma jeszcze zarodka. Pewnie za 2-3 dni już by był na dobrym sprzęcie. :) U mnie w pierwszej ciąży 5+6 też nie było i w tej 5+5 też nie było zarodka. Za 12 minut będę 26+0 tc, a córka z pierwszej ciąży kończy 6 lat za półtora tygodnia. ;)
W ogóle nie masz się czym martwić. Tym bardziej, że nawet się mówi, że zarodek jest od 10 tys. bety, a Ty miałaś 8 tys. Ja w dniu USG też miałam bodajże 8.5 tys. i zarodka nie było. Półtora tygodnia później zarodek miał 1.5 cm i wszystko było ok.
Za szybko poszłaś na wizytę po prostu. Lepiej iść tak 6+5 powiedzmy najwcześniej, o ile nie ma wskazań medycznych, by iść szybciej. Szybciej można iść tylko po to, żeby znaleźć pęcherzyk w macicy i wykluczyć po prostu np ciążę pozamaciczna. :)
Powodzenia i gratuluję :)
 
reklama
uspokoilyscie mnie kobietki😘.. w babka medica na slominskiego 19 w wawie, gdyby nie moje schizowanie pewnie bym podziękowała. Dodatkowo lekarka powiedziała,ze pęcherzyk wyglada na 6 tydzień i już zupełnie zgłupiałam
Sa dwie szkoły liczenia tygodni. Część lekarzy liczy skończony tydzień ciąży czyli np 5+5 to 5 TC, a inni liczą zaczęty tc i wtedy 5+5 to 6 tydzień. To tak jak z wiekiem. Dziecko, które ma rok i 3 miesiące ma skończony rok, ale zaczęło drugi rok życia. :)
 
Do góry